בקליק אחד אפשר לתת עולם ומלואו: באתר Jgive אפשר לתרום אונליין

המהפכה הדיגיטלית מובילה לשינויים מרחיקי לכת בכל תחום בחיים, כולל בתחום התרומות. למעשה, הפלטפורמה האינטרנטית של אתר Jgive מהווה הזדמנות מצוינת בעבור בעלי עמותות לבצע תהליך של גיוס תרומות המתבצע בשקיפות מלאה, לצד תורמים אשר יכולים לתרום לעמותות ובהתאם לכך להפחית את החשש מפני תרומה שאינה מועברת במלואה למוסדות ולעמותות שבהן אתם רוצים לתמוך. מה חשוב לדעת אודות האתר ומדוע הוא מהווה פרצת דרך משמעותית בעבור תורמים ובעלי עמותות? להלן הפרטים.

גיוס תרומות אונליין – כך תוכלו לבצע את התהליך ביעילות

בין אם את נציגים של עמותה או מכהנים כמנהלי העמותה, אין ספק כי הפלטפורמה האינטרנטית של אתר Jgive היא בעלת השפעה חיובית מאוד על היכולת שלכם לבצע תהליך מוצלח של גיוס תרומות, וזאת בשל חשיפה המתבצעת במסגרת של אתר מוביל אשר מתמחה בתחום. באמצעות האתר תוכלו לנהל אזור אישי המבוסס על כלים טכנולוגיים המאפשרים לפנות לקהל יעד רחב, החל מקרנות סיוע ועד תורמים פרטיים אשר יכולים לתרום לכם דרך האתר. מדובר בדרך אידיאלית לטובת תהליך של גיוס המתבצע באמצעות אינטרנטי, כאשר לכל אורך הדרך אתם מקבלים ליווי מקצועי  מצד מומחים לתחום אשר מספקים לכם גם את היכולת לבנות תשתית לבנייה של אסטרטגיית גיוס נכונה המותאמת לצרכים של העמותה.

כמי שמבינים כי תהליך גיוס תרומות הוא חלק בלתי נפרד מהמשך הפעילות השוטפת, זה הזמן להצטרף למאות עמותות אשר מנצלות את השירות ואת הפלטפורמה הדיגיטלית לטובת חשיפה בעבור קהלי יעד בעלי פוטנציאל אדיר להמשך הפעילות השוטפת. באמצעות כניסה לאתר תוכלו לקבל את כל המידע החשוב ביותר, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול של פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת המאפשרת לבצע את התהליך של גיוס התרומות באופן יעיל, בטוח ובעל משמעות אדירה להמשך הפעילות השוטפת שלכם כבעלי העמותה או כנציגים שרוצים לפעול לטובת שיפור בתהליך גיוס הכספים.

 

 

תרומה המתבצעת בשקיפות מלאה

בעבור קהל התורמים, אין ספק כי מדובר בבשורה של ממש, וזאת בשל היכולת לבצע תרומה לעמותות בשקיפות מלאה, בייחוד לאור העובדה כי הצוות המקצועי של האתר מתחייב לבצע את העברה של התרומה במלואה וללא פערי תיווך. לא פעם נוצר מצב שבעקבות תרומה לא ברור להיכן הכספים מנותבים, ועל כן צוות האתר מקפיד לבחון את העמותות אשר מופיעות באתר, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי כלל הכספים אותם מעבירים אכן מנוצלים במלואם לטובת המשך הפעילות של העמותה. בנוסף, תוכלו לבנות במסגרת האתר תיק תרומות אישי אשר מבוסס על היכולת גם לנצל את ההטבה של רשות המיסים לטובת קבלת החזר מס, בתום כל שנה. על כן, השקיפות לצד היכולת לנהל תיק תרומות אונליין הוא זה שהופך את האתר לבעל השפעה חיובית מאוד בעבור כל מי שרוצה לתרום ולסייע לחברה הישראלית.

לסיכום

אתר Jgive הוא אתר מוביל בתחומו אשר חרט על דגלו  להוביל את תרבות הנתינה במדינת ישראל, וזאת על ידי תמיכה בעמותות לצד יכולת לספק לקהל התורמים שקיפות מלאה. מאז הוקם הצליחו מאות עמותות להשלים סבב של גיוס כספים, לצד תורמים אשר מבינים כי הדור הבא של תרומה לעמותות מתבצע באמצעות אתרים מתמחים אשר מספקים את כל הפלטפורמה הדיגיטלית המתקדמת והטובה ביותר לטובת הגברת תרבות הנתינה. על כן, זה הזמן להצטרף לעמותות כמו גם לתורמים אשר מבצעים את התהליך אונליין, ומבלי לצאת מהבית.