הנינג'ה הבא של ישראל: כך תתאמנו כדי לזכות בתואר הנכסף!

אחת התוכניות הפופולאריות ביותר בישראל היום, היא נינג'ה ישראל. אם גם אתם חולמים להגיע לתוכנית, להתחרות במגוון המתקנים הרחב ואולי גם לנצח – טוב לדעת שיש לא מעט אימונים שתוכלו לבצע. סקרנים? המשיכו לקרוא!

נינג'ה ישראל

להיות נינג'ה!

מעת לעת עולה בישראל תוכנית טלוויזיה שמושכת אחריה עניין רב, לא רק במונחים של רייטינג וצופים רבים אלא גם במובן שהרבה מאוד אנשים נמשכים למה שמתרחש בתוכנית ומעוניינים לבצע בעצמם את הפעילויות שהיא כוללת. כך למשל, התכנית "נינג'ה ישראל" היא זו שמעוררת היום עניין רב בקרב צעירים וצעירות, מה שמוביל אותם להתאמן בצורה דומה ולשם כך הם נעזרים באופציה של בדיקת ביצועים עם שעון ספורט חכם של נינג'ה.

אומנם אותם אמצעים ומכשירים שנמצאים בתוכנית, לא בהכרח נמצאים בכל מקום בארץ, אך בעיר כמו תל אביב אנחנו יכולים למצוא מקומות שונים בהם ניתן להתאמן בעזרת מכשירים, אמצעים וכלים שונים שמפוזרים ברחבי העיר מה שמאפשר להתאמן בצורה דומה למה שעושים המשתתפים בתוכנית, גם אם זה לצורך תחביב, ובוודאי אם מעוניינים להשתתף בה.

לפני שנסביר על מסלולי אימונים בתל אביב, צריך להדגיש, על מנת להשתלב בתוכנית או אפילו בשביל להתאמן מבלי להשתתף בה, אזי שאתם צריכים להקדיש לכך זמן, אתם צריכים משמעת אישית, כוח רצון וכמובן תוכנית אימונים מפורטת ואיכותית שתאפשר לכם להיכנס לכושר ולעשות את כל התרגילים בצורה נכונה.

מה נדרש מכם בשביל להתאמן לנינג'ה ישראל?

מלבד אותן תכונות שציינו, הרי באופן טבעי אתם צריכים להיות בכושר, אתם צריכים להיות מהירים, חזקים, בעלי כוח סיבולת לב ריאה, דברים שכל אדם שמתאמן חייב שיהיה לו. לכן האימונים אינם כוללים אך ורק שימוש במתקנים כאלה ואחרים, כפי שנציג בהמשך, אלה אתם צריכים להתאמן מעבר לכך.

מה זה אומר? מומלץ מאוד לעשות אימוני ריצה, שחייה, רכיבה על אופניים, שכיבות שמיכה, כפיפות בטן, מתח, דברים בסיסיים של כושר וחיזוקים. צריך לומר, רצוי גם לבצע תרגילים שונים בבית לחיזוק הגוף והשרירים,  ובמקביל לשמור על תזונה נכונה. את האימונים מוטב לבצע בפיקוח של מאמן, ולו כדי להימנע מפציעות ספורט.

העיר תל אביב, מקנה לכם הרבה מאוד אפשרויות לאימונים מסוגים שונים. החל ממקומות כמו פארק הירקון או הטיילת, כלה בגנים ציבוריים, וכן אתם יכולים ליהנות משורה ארוכה של מכוני כושר שמפוזרים בכל העיר.

אילו מתקנים יכולים לעזור לכם באימונים?

תל אביב כידוע, היא עיר ללא הפסקה, וגם בתחום הכושר היא מספקת מגוון רחב של אפשרויות לתושביה. תוכלו להגיע אל קיר טיפוס שמותקן בפארק הירקון, כשבפארק מותקנים מתקנים נוספים שיכולים להתאים לאימוני נינג'ה ישראל. כמו כן תוכלו למצוא בפארק ובמקומות אחרים, מתקני כושר שונים, כאלה שמיועדים לחיזוק השרירים של הידיים, הרגליים וחלקים אחרים בגוף. לצד זה, ניכר כי מי שעוסק בטיפוס, די מצליח לעבור את כל המכשולים בתוכנית, ועל כן כדאי להירשם למתחמים הכוללים קירות טיפוס מקצועיים, ולהתחיל להתאמן.

רצוי מאוד לערוך תוכנית מותאמת על פי ימים ועל פי הצרכים שלכם, אך גם תוכנית אימונים שמותאמת על פי המיקום בו אתם מתגוררים והיכולת שלכם להתנייד אל אותם מקומות בהם נמצאים המתקנים השונים.

אז, אתם עומדים להשתתף בעונה הבאה של נינג'ה ישראל?