כל המידע על ציוד שאתם צריכים להפקת מסיבה

ציוד להפקת מסיבה

לחיות בתל אביב זה דבר נהדר! כל פינה בעיר שוקקת חיים, האפשרות להכיר אנשים חדשים פתוחה וקלה, וזמינות של מקומות בילוי מעולים – משלימים את התמונה. תל אביב היא עיר המיועדת לצעירים אשר רוצים להעביר את זמנם עם אנשים מעניינים.

אם אתם רוצים להיות חלק אינטגראלי בחיי החברה והלילה של העיר, תוכלו לארגן מסיבה ביתית, או כזאת שמתקיימת על גג הבניין (בהסכמה של השכנים כמובן), בחצר הבית, או בכל מקום שכור או ציבורי. ארגון מסיבה מוצלחת יהיה מלווה בקונספט שימשוך אנשים לאירוע, בהפצה יעילה ורחבה, כמו גם בהשכרת ציוד מתאים עבור החגיגה.

איזה ציוד צריך כדי להפיק מסיבה?

בראשית חשוב לדעת, כי ציוד למסיבות אפשר לשכור ולא תמיד צריך לקנות. בכך ישנן מגוון חנויות שמציעות השכרת ציוד לאירועים, בזמן שאת הציוד הטוב ביותר להשכרה ב PlayMusic, אפשר לבחור בקלות. כעת יש לתכנן את המסיבה ואת סדר גודל הציוד שתצטרכו, על פי כמות המוזמנים. נוסף לכך, יש לבצע התאמה של גודל הציוד לפי גודל האירוע, המרחב בו הוא יתקיים וכמות האנשים הצפויה.

הנה רשימת ציוד למסיבות

גנרטורים

אם אתם מקיימים מסיבה בחוץ, על חוף הים, על גג של בניין, בחצר, או בכל מקום שאין בו חשמל – רצוי שתשכרו גנרטור להעברת חשמל. באמצעות גנרטור אפשר להפעיל מקררים, מגברים, עמדת DJ וכל מה שצריך כדי להניע את המסיבה.

תאורה

וודאו כי ישנה תאורה מתאימה למסיבה שמתקיימת בשעות הערב. טרנד שהפך מקסים ופופולארי, הוא תליית נורות צבעוניות מקצה לקצה במקום בו מתקיימת המסיבה. בכך ניתן לייצר מרחב נעים ואופנתי וגם כזה שקל וזול לארגן ולהאיר.

צליות

תל אביב היא עיר חמה במיוחד שגם בימים אביבים או סתווים, החום שורר בה, והוא גבוה כמעט כמו בימי הקיץ. לשם כך דרושה צליה שתגן על המוזמנים מקרני השמש הלוהטות. בימי החורף תוכלו לקיים מסיבה בדירה חמימה, ואם החגיגה עדיין מתרחשת בחוץ – אפשר להצטייד באוהל מסיבות ייעודי נגד גשם.

מצננים

מלבד צליה, דרושים לימים חמים: מצננים. מצננים הם מכונות מים שאפשר להציב בגבהים שונים על מנת שיזליפו מים קרירים לאוויר. בכך אפשר להתרענן בכיף בימים לוהטים.

פינות ישיבה

כדי לאפשר חופש ונוחות בעת האירוע, רצוי לבחור (או ליצור) פינות ישיבה. למסיבה מוצלחת שכרו מספר "פינות זולה" המורכבות משולחנות נמוכים וכסאות תואמים. במידה והתקציב דל, אפשר לפרוס משטחים כמו מחצלות עליהן ניתן להניח כריות במגוון צבעים וגדלים.

מקררים ניידים

בחרו מקרר נייד שאפשר לקרר בו שתייה. במידה ואתם רוצים לאלתר, ומזג האוויר לא חם מידי:  ניתן לייצר בר בסגנון אורבני באמצעות גיגיות פח גדולות בהן קרח ומשקאות קרים. דאגו למכונת קרח ולאספקה של קרח עבור המשקאות.

באמצעות הציוד הנכון, קונספט מושך ויצירת קשרים נכונים, אפשר לתכנן מסיבה בזול ובצורה אפקטיבית במיוחד.