הכירו את חברת Unibo: פתרונות בענן לעסקים

האם הייתם רוצים לקבל פתרונות מחשוב מתקדמים, כולל שירותי ענן, באופן שמותאם אישית עבור העסק שלכם? ולקבל כל זאת מחברה איכותית אחת? האם דרוש לכם פתרון מחשוב אחד ספציפי או ייעוץ נקודתי בנושא זה? עבור כל אלה ועוד, כתובת מצוינת היא חברת יוניבו. מי היא חברה זו ומה בדיוק היא מציעה?

לגבש תשתיות מחשוב מעולות

עסקים תלויים כיום במידה רבה בתשתיות המחשוב שלהם. אחת ההשלכות לכך, היא שבכדי לתפקד באופן מעולה, רצוי שיהיו לעסק תשתיות מחשוב מעולות. לעתים, תשתיות אלה מתגבשות ומתרחבות באופן מאולתר למדי, כמעין טלאי על גבי טלאי. שינויים בעסק מחייבים תוספות או שינויים במחשוב והתכנון לא מבוצע בנחת מראש, אלא יותר כתגובות מחוסר ברירה לאילוצים עסקיים בשטח. כך או כך, כדאי לעבוד בנושא זה עם ספקי מחשוב שהם מקצוענים. אצל חברת יוניבו (Unibo) למשל, תמצאו חבילה שלמה של מוצרים ושירותים בנושא המחשוב העסקי, כך שתקבלו מענה מלא לכל הדרוש לכם. שירותי ענן, שירותים משלימים מסוגים שונים, ייעוץ וגם רכישת ציוד מחשוב לשימוש פנימי בעסק – כולם יקבלו מענה מקצועי, ממקור אחד אמין.

סביבת עבודה בענן

עסקים רבים עובדים כיום עם שירותי ענן, בהיקף כזה או אחר. למעשה, המצב התקדם כל כך בהיבט זה, שעסקים רבים חושבים מראש במונחים של "סביבת עבודה בענן" ומבצעים את רוב פעילותם באופן זה. יש לכך כמובן יתרונות רבים והם למעשה המקור להעדפת שיטת עבודה זו. כלומר, זו היא גישה שהוכיחה עצמה בשטח. עם זאת, היא מחייבת לפנות לספקי ענן אמינים במיוחד, מאחר שמדובר על הוצאת פעילויות קריטיות, לאחריות גורם חיצוני. יוניבו מציעה לכך פתרון, עם סטנדרטים גבוהים במיוחד של כל הדרוש. זאת, כולל רציפות עסקית של תשתיות מחשוב אלה בענן, אבטחה מתקדמת בכדי להגן עליהן, גיבויים ותכנית התאוששות מאסון.

 

 

שירותי תקשורת מתקדמים

תקשורת היא בין הגורמים החשובים ביותר בפעילות עסקית מודרנית. תקשורת כיום, היא לא רק קו טלפון וסמארטפונים, אלא הרבה יותר מזה. יוניבו מציעה מרכזייה טלפונית בענן, אשר תיקח את התקשורת שלכם לרמה הגבוהה ביותר, עם מגוון תכונות מתקדמות. כיצד תתחברו לאינטרנט? הרי גם החיבור עצמו הוא נושא קריטי. הפתרון למתקדמים: קו אינטרנט מנוהל של יוניבו. ואם ניגשים מרחוק לשירותים כאלה, כיצד תנהלו את ההתקנים הניידים הרבים שמהם תעשו זאת? גם לכך החברה מציעה פתרון איכותי, בדמות שרות ניהול התקנים ניידים או Mobile Device Management.

להבטיח שהכל עובד חלק

בכדי להבטיח שכל תשתיות המחשוב שלכם תקינות, זמינות ומתפקדות היטב, יוניבו מעמידה לרשותכם

  • אנטי וירוס איכותי – בעזרתו תוודאו שאתם מוגנים תמיד.
  • שירותי התאוששות מאסון – בכדי להתאושש במהירות המרבית במקרי חירום.
  • שירותי IT לטיפול שוטף – אשר יסייעו לשמור את מערכות המחשוב שלכם במצב תקין.
  • הלפ דסק זריז ומקצועי – כפתרון איכותי ומהיר, לשאלות ומקרי תקלה למיניהם.

פתרונות נוספים

החברה מציעה למעשה מבחר שירותים ומוצרים נוספים וספציפיים. למשל שירותי דואר עסקיים מסוגים שונים. כמו כן, לא מדובר רק על שירותי ענן. ניתן לרכוש מיוניבו גם שרתים וציוד משלים בהתאם לצורך, אם אתם זקוקים למחשוב פנימי בתוך העסק. זאת, עד לרמה המתקדמת ביותר, של כל הדרוש לציוד חדר שרתים מודרני. להשלמת התמונה, זמין מהחברה גם ייעוץ מקצועי ומתקדם, לגבי כל היבט מרכזי של ניהול המחשוב בעסק שלכם, בכל נקודת זמן בהתפתחותו שבה אתם מוצאים את עצמכם.

לסיכום

הפתרון המלא לתשתיות המחשוב שלכם, מחכה לכם אצל חברת יוניבו.