עסקים – מעוניינים בפיתוח וייצור של מערכות רובוטיקה ומכונות? כדאי שתכירו את ארק אוטומציה

עסקים רבים משתמשים כיום במערכות רובוטיקה ואוטומציה. יש עסקים נוספים, אשר שוקלים להשתמש במערכות כאלה בעתיד. אחרים, אולי כלל לא מודעים לאפשרויות שמערכות כאלה מציעות עבורם. בכל המקרים כאלה, ישנה חשיבות רבה לפנייה למומחים לנושא זה, כגון ארק אוטומציה. למה יש חשיבות רבה? נענה על הכול מאמר הזה.

משלימים עבורכם את החסר

לכל עסק יש את תחום ההתמחות המיוחד שלו. גם עסקים אשר משתמשים במערכות רובוטיקה ומכונות שונות, אינם מומחים בהכרח בתכנון או בייצור מערכות מסוגים כאלה. זה הוא תחום התמחות ייחודי בפני עצמו. כך שייתכן שאינכם מודעים בכלל, למה שניתן לעשות בתחום זה או לאפשרויות לשיפור השימוש הנוכחי שלכם בכך. חברת ארק אוטומציה היא חברה מקומית מובילה, בפיתוח וייצור מערכות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות שונות לפי דרישת הלקוח. החברה מתמחה במיוחד במכניקה עדינה ויודעת למצוא עבורכם פתרונות מכניים חדשניים ומקוריים, לפי הצורך. היא עובדת מול מגוון רחב של לקוחות, בהם חברות הייטק, חברות מסורתיות ואף יוזמות פרטיות. בראש החברה עומד שחר חיאל, שהוא בעל ותק של כעשרים שנה בתחומים אלה, כולל תיכנון ופיתוח מכני, מערכות הינע, פיתוח מכונות, בניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי-דיסיפלינרים. צוות החברה כולל מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, מומחי בקרה ותוכנות PLC ואנשי הרכבה. אם יש לכם שאלות בנושא מכונות ורובוטיקה, אלה המומחים שכדאי לכם להתייעץ איתם. מה הם מציעים בפועל?

תחומי פעילות מרכזיים

בין השירותים שתוכלו לקבל מארק אוטומציה, בולטים:

 

 

  • מערכות אוטומציה ורובוטיקה – אשר תוכלו לרכוש מהחברה.
  • מכונות הרכבה – מיצרנים בולטים שארק אוטומציה מייצגת. השרות שניתן כולל סיוע באפיון הפתרונות, בהתקנתם, בהטמעתם ואף במתן שירות שוטף.
  • שירותי פיתוח וייצור – שירותי פיתוח לפי דרישותיכם וייצור בהתאם לכך.
  • שדרוג טכנולוגיה קיימת – שדרוג של מערכות שכבר נמצאות אצלכם, אשר יאפשר להשיג מהן יותר ויחסוך בצורך להחליף אותן. מדובר למשל על מכונות לקווי ייצור, פיתוחים בתחומים שונים כגון מכשור רפואי, פלסטיק, חקלאות, תעשיה מסורתית ועוד. יכולות אלו מסייעות ללקוחות החברה לצמצם משמעותית את עלויות הייצור.
  • מתקני בדיקה – מתקנים מיוחדים, אשר יסייעו לכם לבדוק מוצרים שונים. המכונות מתוכננות במיוחד עבור סוגי מוצרים ספציפיים.
  • ארונות חשמל תעשייתיים – ארונות חשמל ברמה גבוהה, כולל פילטרים ומאווררים לשם שמירת טמפרטורה מתאימה. הארונות כוללים גם מערכות הגנה מפני נזקים מסוגים שונים, בהם הגנה מקצר, מהתחשמלות, עומס יתר, זרם זליגה ונחשולי מתח.
  • עיבוד שבבי ו-CNC – ארק אוטומציה מציעה מכונות עיבוד שבבי, לצד שירותי עיבוד שבבי. לחברה ניסיון רב בתכנון תהליכים בתחום זה, אשר תודות לו היא מסוגלת לבצע זאת מהר מהרגיל.

את התמונה משלימים מוצרים ושירותים גם בתחומים של מערכות בקרה תעשייתית, יישומי איסוף ועיבוד נתונים ומכונות סדרתיות. כמובן, החברה מספקת גם ייעוץ מקצועי בתחומים אלה.

עוד על הפרויקטים בפועל

ארק אוטומציה צברה ניסיון רב בתחומים אלה, כולל עבודה עם סוגי רובוטים שונים, כגון רובוט "עכביש", רובוט 6 צירים ורובוט SCARA. ניסיון זה עובד לטובתכם, מאחר שיישום אוטומציה, רובוטיקה ומכונות, עשוי להיות שונה למדי בין עסק לעסק. אלה כמה דוגמאות ממחישות של פרויקטים שהחברה ביצעה: קו הרכבה רובוטי, תא רובוטי למעבדות חומרי נפץ ומערכת רובוטית לקטיף תפוחים. דוגמאות מעבר לעולם הרובוטיקה, כוללות מערכת לבדיקת מיקרו מעבדים בטמפרטורות משתנות, מכונה לציפוי מוט טיטניום ומכונת בדיקה לאירוסולים.

לסיכום

בכל הנוגע לפיתוח וייצור מערכות רובוטיקה ומכונות, בהחלט כדאי לכם להכיר את ארק אוטומציה.