בשר טרי: מעכשיו קונים את נתחי האיכות של מעדני גורמה

מחפשים בשר איכותי וטעים? אין ספק שזה משהו שלפעמים קשה למצוא באזור המרכז ולכן צריך להכיר את האופציות המובילות בתחום הזה, אבל מה בעצם הכוונה כשאומרים "בשר איכותי" או כשמדברים על קצביה מובילה. ובכן, רוב הצרכנים מחפשים קודם כל בשר טרי ואיכותי שמגיע ממקורות טובים, שואפים שמי שמטפל בו אלו אנשי מקצוע מנוסים שיודעים לשמור עליו הכי טוב שיש וכמובן מחפשים את כל זה כשזה מגיע עם תג מחיר הגיוני. יחד עם זאת, כל חובב בשר יודע שהרבה פעמים אי אפשר למצוא מקומות המאפשרים את כל הדברים הללו גם יחד. אם הבשר מגיע במחיר נוח יחסית, הוא לפעמים לא איכותי ולא טרי. אם אכן מדובר בבשר טוב שמגיע מספקים מובילים, המחיר שלו גבוה ולא משתלם, וכך הלאה. אז האם יש דרך לשבור את מעגל הקסמים הזה? ובכן, מתברר שכן וכל מה שצריך לדעת זה להכיר את הרשתות המובילות שיאפשרו זאת. אנו רוצים להכיר לכם כעת את רשת מעדני גורמה ויכול מאד להיות שמדובר כאן בחנות הבאה שלכם לבשר מעכשיו והלאה. בתאבון!

קודם כל האיכות

אז דבר ראשון שחשוב לדעת זה שמעדני גורמה זו רשת קצביות ששמה דגש גדול על איכות הבשר שהיא משווקת. אחרי הכל – מדובר על רשת ותיקה שהחלה את דרכה כבר בשנות השבעים של המאה הקודמת ברמת גן. אב המשפחה המייסד הכשיר תחתיו דורות של אנשי בשר מקצועיים ועד היום מדובר על תו של איכות. כל הבשרים בלי יוצא מן הכלל מיובאים מספקים מובילים ואיכותיים בארץ ובעולם והדגש הוא על שיטות גידול וטיפול מיוחדות שמאפשרות בשר איכותי הרבה יותר ממה שניתן למצוא במרבית הקצביות ורשתות המזון כיום. אם אתם רוצים להבין על מה מדובר בדיוק, אנחנו מזמינים אתכם לבקר באתר הרשת ולהתרשם מסוגי הבשר האיכותיים שתוכלו למצוא שם.

בשר טרי: מעכשיו קונים את נתחי האיכות של מעדני גורמה

מגוון נקודות מכירה

אז דיברנו על האיכות, אבל בואו נדבר רגע על הזמינות של המוצרים והיכן ניתן להשיג אותם באזור המרכז. כל חובב בשר יודע היטב כי בשביל בשר איכותי צריך הרבה פעמים להרחיק לכת, להגיע לסניפים של קצביות בנקודות מרוחקות ולא תמיד להצליח למצוא את מה שמחפשים. לעומת זאת, רשת מעדני גורמה תאפשר לכם להשיג את כל המוצרים בזמינות הכי גבוהה שיש. סניף הבית של מעדני גורמה נמצא ברמת גן, כך שתושבי תל אביב, רמת גן, גבעתיים, יפו ואפילו הרצליה ורמת השרון, יוכלו להגיע ולהשיג בקלות את המוצרים המעולים ישירות מהסניף הראשי. כמו כן, שווה לדעת שמעדני גורמה עובדים עם רשתות המזון המובילות בארץ וכך אתם יכולים למצוא את המוצרים שלהם גם בסניף רמת גן של רשת השיווק מחסני השוק, סניף תל אביב של רשת השיווק יוחננוף ובעוד נקודות שיווק רבות במרכז הארץ.

אפשרות לאיסוף עצמי או משלוח

אין לכם זמן לצאת מהבית ולהגיע לקנות את הבשר בעצמכם? תשמחו לדעת שדרך האתר תוכלו גם לבחור באחת מתוך שתי האופציות הנוחות של איסוף עצמי של המוצרים שתרכשו אונליין דרך האתר מהסניף הקרוב לביתכם או אפילו משלוח מהיר שיגיע עד אליכם בתוספת סכום סמלי של דמי משלוח.

לסיכום – אם אתם מחפשים בשר איכותי בשיטות גידול מתקדמות שמגיע מהספקים המובילים בעולם ושואפים למצוא אותו בקלות ובמחירים משתלמים – מעדני גורמה זה קצב מצוין שאתם חייבים להכיר. ממליצים להתרשם מהמגוון הרחב באתר ולנסות בהקדם את האיכות והטריות של הבשר.