אימונים בחורף: איך למצוא את חדר הכושר האידיאלי בתל אביב?

חדר כושר בתל אביב

גם אם ת"א אינה ממוקמת ברמת הגולן, עדיין בחורף לא נעים לצאת החוצה להליכה, לעשות כפיפות בטן בפארק הירקון, או להצטרף לקבוצת יוגה בחוף הים, וכיוון שדווקא בחורף כה לחשוב לשמור על הגזרה ועל ההישגים של אימוני הקיץ, טוב לדעת שקיים פתרון – מנוי לחדר כושר כמובן, כזה שעונה נכונה על סך הצרכים, גורם להתחייב, מניע לשפר ביצועים, מחבר בין מתאמנים ומייצר חוויה מעודדת, כך שהשאלה היחידה היא לאיזה מכון כושר מוטב להירשם, ופה אנו באים לצייד אותכם במספר טיפים יעילים:

רגע לפני שניגע במה שהמכון יודע להציע, השעות שבהן הוא פתוח ואיכות המאמנים, נתחיל ממספר שיקולים שאנשים נוטים לשים בצד, ורק ברגע האמת הם מבינים עד כמה מדובר בפרמטרים מהותיים. מכאן שאם נתחיל מסדרת שיקולים שאינה נהנית ממודעות גבוהה, ראשית נציין שחשוב שההתנהלות במכון תהיה נוחה, משמע ממש כפי שחשוב שיהיו מקלחות מסודרות ונקיות וממש כפי שחשוב שהווים לתלייה יהיו ממוקמים באופן שמסייע לשמור על פרטיות וארגון, כך גם חשוב לוודא שעבור כל מתאמן יחכה לוקר פרטי עבור אחסון פרטים אישיים, ולו עבור שמירת המחשב, המסמכים של העבודה וכמובן עבור המעיל שבחורף מהווה פריט חובה ותופס הרבה מקום. באמצעות לוקרים לשמירת מעילים לא תצטרכו להסתפק בשכבה דקה ולא תצטרכו לדאוג שמישהו "יאמץ" את המעיל שלכם – הכרחי ויעיל!

מיקום

בת"א ניתן למצוא הכול מהכול, ועל כן אין שום בעיה למצוא עוד מכון כושר, ועל כן עדיף שהוא יהיה איכותי ובו זמנית ממוקם בצורה אידאלית, כאשר בנקודה זו כל אחד צריך להבין מהו המיקום הנכון עבורו, וזאת כי מיקום נוח מציע שפע של חנייה (בעיה משמעותית בת"א), ובו זמנית קרוב למיקום חשוב, קרי לדירה, למקום העבודה, לחברה שעמה מבקשים ללכת למכון, לסופר המועדף (כך שזוכים לשלב בין האימון לקנייה השבועית) וכדומה.

מעלים הילוך

יש אחד שרוצה להעיף את הגלגל הרזרבי של הבטן, יש אחד שרוצה לחזק את הרגליים, יש אחד שרוצה לפתח את הגוף, יש אחד שרוצה לעבוד על סיבולת לב ריאה וכדומה. אי לכך על כל אחד להבין מהי המטרה שלו מהאימון, אם בכדי שברגע של שבירה הוא יוכל למקם את עצמו לעומת המטרה, ואם בכדי לבחון האם אותו מכון יודע להציע פתרון ממוקד. כמו כן, אם נחזור לנקודת ההתחלה, נציין שגם רצוי לבחון את הרזומה של המדריכים (פשוט לדבר עם מתאמנים קיימים) ולבדוק אלו מכשירים קיימים.

 דגשים נוספים

לאחר שבודקים כל זאת, רצוי לבחון את הערך המוסף של המכון, כאשר ערך מוסף יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות מחיר מבצע לחודש הראשון, שיעורי ייעוץ פרטניים, הדרכות קבוצתיות, הרצאות בנושא ללא עלות, קפטריה שמתמחה בממכר מוצרי מזון ושתייה בריאים ומזינים, דיג'יי שאחראי על אווירה מגניבה, אורך השיעורים וכדומה. מה עתה? מבינים שנגמרו התירוצים – החורף הזה משקיעים!

אולי יעניין אתכם גם: מסלולי ריצה בתל אביב והסביבה