פותחים עסק בתחום ההיי-טק? כך תבחרו חברת תקשורת מתאימה

עסקים הקשורים בעולם ההיי-טק הם כאלה עם פוטנציאל גדול להכנסה והצלחה גדולה. אך על מנת להגיע לנקודה הזאת, ישנם צעדים רבים שחשוב לקחת לפני שצוללים לעומקם של הדברים. מדובר ללא כל ספק ברשימה ארוכה ומפורטת, ואנחנו בטוחים שאם אתם לקראת ניסיון הקמה של עסק בתחום ההיי-טק, אתם כבר פחות או יותר בעניינים ויודעים למה צריך לדאוג. לכן, נגע פה בנקודה חשובה, שלמרבה האירוניה הייטקיסטים רבים מתעלמים ממנה לפני פתיחת העסק, והיא ההתקשרות עם חברת תקשורת נכונה – מדוע היא חשובה ואיך לבחור חברה בצורה הטובה ביותר.

מדוע חשוב לבחור בחברת תקשורת טובה?

נניח שאתם עסק שמפתח אפליקציה כלשהי עם פוטנציאל רווחי מאד. גייסתם את האנשים המתאימים, מצאתם משקיעים פוטנציאליים ואפילו מצאתם מקום אידיאלי להתחיל לעבוד ממנו. הכול טוב ויפה, ועכשיו בכל פעם שאתם מגיעים לביצוע פעולה גדולה בבדיקת התוכנה, האינטרנט נופל ומתנתק לכמה שעות. זה אולי נשמע כמו סתם תקלה מעצבנת, אבל מדובר בפוטנציאל הפסדי של ממש. נציגי ספק אינטרנט ITC, המרבה לעבוד עם עסקים מתחום ההיי-טק, מספרים כי עד 10% מהעסקים והסטרטאפים נופלים בגלל בעיות טכניות שהיו יכולות להימנע על ידי בחירה טובה יותר של תשתית וספק. זה בהחלט עניין מטופש ליפול על עניינים טכניים שכאלה והימנעות מהם היא לחלוטין עניין של מה בכך.

קבלו כמה שיותר המלצות

אם תחפשו לעומק וביקורות והמלצות ברחבי הרשת, תגלו בקלות הרבה חוות דעת על ספק אינטרנט ITC, שנכתבו על ידי עובדים ובעלי עסקים שונים בתחום ההיי טק, המדווחים על חווית משתמש טובה ומהירה, על תקלות וניתוקים מועטים בלבד ועל שירות לקוחות המאופיין במענה מהיר ומקצועי. איסוף חוות דעת מעסקים בעלי אופי וצרכים דומים לשלכם הוא הדרך המהירה והבטוחה לדעת שאתם בוחרים בחברת תקשורת טובה שתתאים בדיוק למה שאתם עושים. אגב, אם אתם לא יודעים בדיוק איפה לחפש, התחלה מעולה תהיה בפייסבוק וברשתות החברתיות השונות, במיוחד בקבוצות המיועדות להתייעצויות הללו.

הבינו בדיוק מה אתם מקבלים

כשאתם פונים לחברת תקשורת, בדקו בטרם ההתקשרות איתה מה בדיוק כוללת החבילה אותם הזמנתם. בדקו בעיקר אם מדובר בשירות כולל של ספק ותשתית או שירותים נפרדים, נסו להבין אם יש הגבלה מסוימת על נפח גלישה ובדקו לעומק את זמני המענה ואופן השירות שתקבלו במידה ותתקלו בתקלות כאלה ואחרות.

בקשו תקופת ניסיון

בין אם מדובר בבזק, ITC, או כל חברת תקשורת גדולה ומנוסה אחרת, מרבית החברות יאפשרו לכם להתנסות בהתקשרות עימן לתקופה קצרה. כך, תוכלו להבין בדיוק אם אתם מקבלים בדיוק את מה שאתם צריכים, תוכלו לבחון את המענה שאתם מקבלים ובסופו של דבר יהיה בידיכם מידע נרחב יותר לקראת ההחלטה על חברת התקשורת שתלכו איתה לטווח הארוך.