לכל מקרה שלא יהיה: המרכז הרפואי שערי צדק יעמוד לצידכם

קבלת שירותי רפואה איכותיים הם חלק בלתי נפרד מאיכות החיים של כל אזרח במדינת ישראל. בין אם מדובר בטיפול רפואי שגרתי או חלילה במצב חירום, אתם רוצים לדאוג לכך כי אתם  ובני המשפחה שלכם תקבלו את המענה הרפואי הטוב והאיכותי ביותר, החל משלב הקליטה ועד השחרור הביתה. המרכז הרפואי שערי צדק אשר ממוקם בעיר ירושלים מציע לציבור שירותי רפואה המתבצעים ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, בהתאמה אישית לכל מטופל ועם שלל מחלקות ייעודיות אשר מאפשרות לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה רפואי לכל מקרה שלא יהיה. מה חשוב לדעת אודות המרכז הרפואי הזה? כל הפרטים בכתבה.

שערי צדק – מרכז רפואי רב-תחומי

המרכז הרפואי שערי צדק הוקם בשנת 1902 ומעניק מאז שירותי רפואה לרווחתם של תושבי העיר ירושלים והסביבה. בית החולים ממוקם למרגל הר הרצל ומורכב מיחידות רפואה המעניקות מענה בעבור כל מצב רפואי – החל ממיון, חדרי טיפול נמרץ, רפואה פנימית, מרכז לב לצד מעבדות וכן מכשור רפואי שבו נעשה שימוש מתוך מטרה להוביל לשיפור מערך הרפואה במדינת ישראל. עם למעלה מ-30 מחלקות וכן יחידות טיפול ייעודיות, זוכה המרכז הרפואי שערי צדק לביקורות מצוינות מצד מטופלים ומטופלות אשר זוכים למתן של טיפול רפואי המתבצע ברמה מקצועית ועם שימת דגש על מעורבות של מומחים לטובת אבחון מדויק ובהתאם לכך יצירה של מערך תומך המתבצע גם במקרה חירום וגם במקרה שגרה.

במרכז מועסקים למעלה מ-5,000 אנשי צוות הכוללים בין היתר רופאים, אחיות, מטפלים לצד צוות תמיכה עזר אשר רואה בכל מטופל  כעולם ומלואו, ועל כן מקפיד להעניק יחס אישי לצד שיתופי פעולה בין אנשי הצוות על מנת לסייע וליצור תוכנית טיפול בהתאמה אישית. לצד כוח האדם פועלים במרכז הרפואי למעלה מ-700 מתנדבים ומתנדבות, ועל כן מדובר במרכז רפואי אשר מצליח להוביל ליצירה של סטנדרט רפואי

 

 

120 שנים של מצוינות

החלטה לגבי בחירה של מרכז רפואי היא בעלת משמעות עצומה על היכולת להוביל למתן של טיפול מיטבי המגיע לידי ביטוי עוד בשלב ההגעה. בשנים האחרונות עבר המרכז שיפוץ נרחב, כאשר המחלקות מתוחזקות במלואן וכוללות לא רק ציוד רפואי לשגרה וחירום אלא גם מכשור רפואי, כמו למשל מכשיר MRI. רמת המיומנות הגבוהה המגיעה לידי ביטוי בהכשרה מקיפה בעולמות הרפואה הפכו את המרכז הרפואי לאחד מהמרכזים המובילים בישראל, ובפרט בעיר ירושלים. כמי שרואים בעבודה במקצועות הרפואה, אין ספק כי 120 שנות מצוינות הן אלו אשר הופכות את המרכז לבעל חשיבות גבוהה בכל הקשור לקבלת מענה רפואי, גם במצבי חירום וגם  במצב שגרה, כאשר דרך פנייה לשערי צדק תוכלו לקבל מענה המגיע לידי ביטוי גם ברפואת שגרה וגם ברפואת חירום.

לסיכום

החלטה לגבי פנייה לקבלת מרכז רפואי צריכה להתבצע בהתאם לרמת המקצועיות, ניסיון, צוותים רפואיים לצד מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של מענה הניתן בעבור כל אזרח במדינת ישראל – החל מתינוקות ועד למצבי סיעוד. באמצעות כניסה לאתר הרשמי של שערי צדק תוכלו לקרוא אודות המחלקות וכן הצוות הרפואי, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטות נכונה המבוססת על מענה רפואי איכותי המבוסס על למעלה מ-120 שנות מצוינות, לצד שירות רפואי  רב-תחומי המתבצע בלב העיר ירושלים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.