כך תפתיעו את אהוביכם לכבוד החג

החגים כבר כאן ועל כן אנשים רבים עוסקים בשאלה הנצחית האם מארחים או לחלופין מתארחים, מהי רשימת המוזמנים, את מי עומדים לפגוש סביב שולחן החג וכמובן מה מבשלים או מנגד איזו מתנה מביאים למארחים, ואם נתמקד בשאלה האחרונה, נציין שמיצינו את המתנות נוסח צנצנת דבש, זר פרחים ובונבוניירת שוקולד, כי עם כל הכבוד למתנות הטעימות והמתכלות (ושבאמת תמיד כיף לקבל), נודה שהן פשוט נדושות. אז מה ניתן להעניק לאנשים שאוהבים בימים היותר שמחים בשנה? להלן כמה רעיונות שווים!

מתנה בריאה וטעימה

אם אתם מתארחים ומחפשים מתנה שהיא גם יפה, גם אלגנטית, גם מרשימה, גם מתכלה וגם מסייעת למארחת להכין עוגה אחת פחות, מוטב שתכירו את האופציה של מגשי פירות – פרי הדמיון. חברת "פרי הדמיון" מתמחה בעיצוב מגשי פירות עשירים, מרשימים ואיכותיים, כאלו שתמיד כיף לקבל ועוד יותר כיף להגיש למרכז השולחן. באופן שכזה ניתן ליהנות מפירות נהדרים, להציג מנה צבעונית ומרשימה ואפילו לגרום לקטנטנים שבחבורה לגלות עניין מחודש בפירות ולנטוש בצד את פרוסת העוגה.

מתנה שהיא חוויה בעיר ללא הפסקה

מחפשים רעיון נוסף עבור מתנה מתכלה, אך הפעם שיהיה גם חווייתי? ובכן אם המארחים גרים במרכז, מוטב לבחון אלו אטרקציות קיימות בעיר ת"א (כי תמיד כיף להגיע אליה) ופשוט לרכוש עבורם שובר מתנה. כך למשל אם תעניקו למארחים זוג כרטיסים ללונה פארק, לאופרה, למוזיאון ארץ ישראל, למסעדה תל אביבית טובה וכדומה, אתם ללא ספק תוגדרו כאורחים המנצחים של השנה, כך שאל תתפלאו אם ימשיכו להזמין אותכם מדי שנה.

מתנה משולבת זמן איכות

חג ללא ספק מהווה הזדמנות להעניק מתנה מיוחדת במינה. מכאן שאם מבקשים להעניק מתנה לאנשים שאוהבים, ואם גם כך עומדים בפני כמה ימים של חופש מהעבודה, מוטב לנצל את ההזדמנות עבור בחירת מתנה שבין היתר מהווה זמן איכות בעיר התוססת במדינה. במה מדובר? תכננו יום טיול משותף בעיר – בעיר שבה תמיד ניתן למצוא בתי עסק פתוחים, גם כשמדובר בתקופת החגים. שנדגים? מוטב לשלב טיול בכרם התימנים, בנווה צדק, בגלריה לאומנות וכמובן שגם יהיה נחמד לשלב קפיצה לים וארוחה במסעדה טובה, כך שתיקחו את הרעיון של מתנה ותהפכו אותו להזדמנות לחוות את העיר ביחד, כפי שהרבה זמן ביקשתם אך מזמן לא התאפשר. כמו כן, אין זה כלל משנה אם מעניקים את המתנה לסבא וסבתא, לבת הזוג, או לילדים – ההנאה מובטחת!

מועדים לשמחה

חגים הם ללא ספק זמנים משמחים ועל כן אם ניתן גם לצחוק, הרי זה מבורך. מכאן שמומלץ בחום (ולא בצחוק) לבחון אלו הופעות סטנד אפ מתקיימות בבית ציוני אמריקה, בקומדי קלאב, בסטנד אפ פקטורי, בקאמל קומדי קלאב וכדומה, ופשוט למצוא תאריך נוח, אמן מוערך ולהזמין כרטיסים למופע שעושה טוב על הלב. חג שמח בהחלט!