מכירים את תחום התיירות מקרוב: כל מה שצריך לדעת על לימודי מלונאות

אחד מהתחומים המרתקים ביותר בעולם הקריירה הוא תחום המלונאות, וזאת מאחר ומדובר בתחום המשלב גם יכולת ניהול אבל יצירתיות, שיווק ופרסום וכן אלמנטים נוספים שהופכים את המנהלים לדמויות מרכזיות וחשובות מאוד להצלחה של כל מלון. אם גם לכם יש תשוקה לתחום ואתם מרגישים שהגיע הזמן לפרוץ קדימה, עכשיו זה הזמן להכיר את מסלול הלימודים של מכללת רימונים אשר מאפשר לכם לקבל הכשרה מקצועית, כל זאת מתוך מטרה להשתלב במקצוע ולהגשים את עצמכם. מה חשוב לדעת אודות הלימודים הללו? להלן כל הפרטים.

מה תלמדו במסגרת הלימודים?

בשביל להכיר את תחום התיירות מקרוב ולהתמקצע בו, השלב הראשון הוא להירשם ללימודי מלונאות המתקיימים בפיקוח של משרד העבודה, דרך מכללת רימונים. מדובר במכללה מובילה בתחומה אשר הצליחה ברבות השנים להכשיר אלפי מנהלים בתחום התיירות, לא מעט בזכות תוכנית לימודים מפורטת הכוללת מגוון רחב של נושאים, לצד התמחות מעשית שנועדה להכשיר אתכם לעסוק בתחום. במסגרת הלימודים תלמדו לעומק נושאים מהותיים כמו למשל: מבוא למלונאות ותיירות, יישמי מחשב, אנגלית עסקית, משאבי אנוש לצד הדרכה של עובדים, יסודות הניהול, יזמות עסקית, שיווק מלונאי, לימודי אגף חדרים כמו פקידות קבלה, ניהול משק, בטחון, לוגיסטיקה לצד מסעדנות, אומנות הבישול, תורת היין, בקרת איכות, ניהול והפקת אירועים ועוד.

מכלול הנושאים הללו נועד לסייע לכם להשתלב בתחום ואף לשכלל את יכולות הניהול, מתוך הבנה כי עולם המלונאות חווה שינויים דרמטיים המגיעים לידי ביטוי גם בעלייה משמעותית בביקוש למלונות לצד מערך המשלב לא רק את הפן של האירוח, אלא גם ניהול כנסים, אירועים וכן פיתוח עסקי שנועד להוביל את המלון שלכם לשורה הראשונה בתחום הנופש והבילוי. הלימודים מתבצעים במתכונת המשלבת גם פן מעשי וגם פן פרקטי, כאשר היתרון נובע גם מחשיפה למנהלים בכירים וכן השתתפות פעילה בסיורים מקצועיים המתבצעים בכל רחבי הארץ, כל זאת מתוך מטרה לחשוף אתכם לתחום ובהתאם לכך לאפשר יצירה של ידע מקצועי שבו תוכלו להיעזר לטובת כניסה לתחום.

 

 

למי הלימודים מתאימים?

אם התשוקה לאירוח ונופש בוערת בכם ואתם מרגישים שאתם רוצים להפוך את התשוקה למקצוע, מכללת רימונים היא המקום בשבילכם. הסיבה לכך נובעת גם בשל העובדה כי אתם מקבלים בסיום הלימודים תעודה מטעם משרד העבודה למינהל מלונאות לצד מינהל  מלונאי בכיר מטעם משרד התיירות. בוגרי הלימודים הללו יכולים להמשיך ללימודים מתקדמים בתיירות ומלונאות במכללת כנרת בעמק הירדן, כחלק מהבנה כי באמצעות תעודות ההסכמה ניתן להגדיל את הסיכויים להתקבל לתפקידי ניהול של מלונות מובילים כאן בישראל לצד אפשרות גם לתעסוקה מעבר לים. הלימודים מתאימים בעבור מועמדים מעל גיל 20 עם תעודת בגרות, אולם צריך לקחת בחשבון כי נדרש לעמוד גם בתנאי סף כמו התייצבות לוועדת קבלה וכן מבחן כניסה.

משתלבים בתחום תוסס ודינאמי

השתלבות בתחום המלונאות היא בעלת השפעה אדירה על הקריירה המקצועית שלכם, בייחוד בשל הביקוש הגבוה למנהלים מוכשרים כמו גם התאוששות של הענף לאחר מגפת הקורונה שמובילה לביקוש גבוה מאוד. העבודה היא יצירתית ואף יום לא נראה כמו היום הקודם, ועל כן באמצעות הרשמה ללימודי מלונאות תוכלו גם אתם להשתלב בתחום תוסס ודינאמי שמקנה לכם שפע של אפשרויות קידום בעתיד, לצד ידע מקצועי נרחב.

לסיכום

חולמים לעבוד כמנהלים במלון? זה הזמן להירשם ללימודי מלונאות במכללת רימונים אשר הצליחה ברבות השנים להכשיר אלפי ישראלים שהחליטו ללמוד, להתמקצע ובהמשך להשתלב בשוק התעסוקה ובענף המלונאות, כחלק מהכשרה מקיפה אותה מקבלים במסגרת של לימודים מרתקים המשלבים בין ידע מעשי, לבין ידע תיאורטי.