טיפול טבעי: התרופות הטבעיות שכל אחד חייב להכיר

תרופות טבעיות מכילות רכיבים פעילים אשר נועדו לספק לגוף מרכיבים תזונתיים, כחלק בלתי נפרד מאורך חיים בריא. מהן התרופות אותן אתם פשוט חייבים להכיר? להלן הסקירה.

תרופות טבעיות: צמחי מרפא בהם נעשה שימוש מזה אלפי שנים

המודעות לאורח חיים הולך יד ביד עם תחום הרפואה האלטרנטיבית אשר הולך ותופסת תאוצה. מדובר ברפואה המבוססת על שימוש בתרופות טבעיות, כחלק בלתי נפרד ממגמה של שילוב בין תרופות קונבנציונאליות במרשם רופא לבין תרופות טבעיות בעלות הרכב תזונתי המורכב מחומרים טבעיים וצמחי מרפא, בהם נעשה שימוש מזה אלפי שנים בתרבויות עתיקות באזור אסיה. רבים מאיתנו בכלל לא יודעים כי אנו משתמשים באותם רכיבים בחיי היום יום, כמו למשל בכורכום, רוזמרין, שום, פסיפלורה כאשר אפשרות נוספת לנטילה של תרופות טבעיות היא באמצעות רכישה דרך חברות מובילות בתחומן, כמו מוצרים של חברת הומאוטריט לאב בע"מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בענף. דרך החברה ניתן לבצע רכישה של תרופות אונליין, ובכך ליצור אורח חיים בריא ומאוזן.

טיפול טבעי התרופות הטבעיות שכל אחד חייב להכיר

מהן התרופות הטבעיות אותן מומלץ להכיר?

השימוש בתרופות טבעיות ניתן בעבור מגוון רחב של מצבים גופניים כמו שיעול, כאב ראש, כאבי מחזור ועוד כמו גם בעבור מצבים נפשיים כמו חרדה וסטרס. מאחר ומדובר במגוון עצום של תרופות, בחרנו להציג לכם את התרופות המומלצות והנמכרות ביותר:

יובסלקס

מדובר בתרופה טבעית שנועדה לסייע למצבים של עצירות ופעילות מעיים שאינה תקינה. התרופה מורכבת מפורמולה של צמחים ייחודית התומכת בפעילות המעיים באופן עדין, כל זאת בכדי לגרום לעלייה בלחות של דפנות המעיים ובהתאם לכך יציאות תקינות.

QMS

תופעות המאפיינות את תסמונת קדם וסתית כוללות בין היתר תחושה של חולשה, כאבי ראש וירידה משמעותית במצב הרוח. כדי להתמודד איתה, ניתן לנסות את התרופה שמכילה אלון לבן, רגלית הגינה, ערער וחומרים פעילים נוספים שנועדו להפחית ברמת הפרשת ההורמונים בזמן התסמונת, ובהתאם לכך ליצור איזון הורמונאלי לאורך זמן.

CRV

תרופה חדשנית המבוססת על תערובת צמחים ייחודית שנועדה לנקות את מערכת העיכול, ובהתאם לכך יכול לתמוך בהפחתה של תהליכים דלקתיים המשפיעים על מערכת כלי הדם והלב. מדובר בתרופה תומכת אשר נחשבת לאחת התרופות הנמכרות ביותר, הן בשל התגברות המודעות בכל הקשור לרפואה מונעת והן בשל התרכובת הייחודית.

לסיכום, תרופות טבעיות מהוות חלק בלתי נפרד משגרת חיי היום יום שלנו. תוכלו להשתמש בשום שיש לכם בבית לטובת הפחתה בכאבי ראש ודלקות (השום נחשב לאנטיביוטיקה של הטבע) בשילוב של תרופות טבעיות הנמכרות אונליין. אולם, חשוב לשים דגש על כך כי לא מדובר בתרופות המחליפות את התרופות הקונבנציונאליות אלא משמשות כסיוע, ועל כן התייעצות עם רופא הינה הכרחית בכל מקרה רפואי, לצורך מתן מענה המאפשר לשוב לשגרת החיים באופן מלא ונטול כאבים.