מזינים את עור הפנים: אילו מוצרי קוסמטיקה אתן חייבות במגירת הטיפוח שלכן

לשגרת הטיפוח יש חשיבות עצומה בעבור כל אישה, ובכל גיל. על מנת ליצור שגרת טיפוח אפקטיבית צריך קודם כל להתייחס למוצרים שהם חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח נכונה וכזו שמובילה לתוצאות. אילו מוצרים אתן חייבות לשמור במגירה? להלן סקירה שכל אישה צריכה לקרוא.

קרם לחות

מוצר שהוא בגדר חובה בעבור כל אישה הוא כמובן קרם לחות איכותי. התפקיד של הקרם הוא לא רק להזין את העור אלא גם ליצור מיצוק ומראה עור בריא וחלק, כאשר הקרמים והתכשירים של iconix מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מענה המגיע לידי ביטוי בקרם איכותי הכולל גם פפטידים, כאשר היתרון נובע הן בשל היכולת לשלב את המוצר הזה בשגרת הטיפוח והן בשל היכולת להזמין את המוצרים של החברה אונליין.

מסכת בוץ

שילוב של מסכת בוץ מהווה דרך מצוינת לשדרג את שגרת הטיפוח, וזאת באמצעות שילוב של בוץ טבעי המבוסס על ריכוז גבוה מאוד של מינרלים שגם מסייעים לטובת כיווץ של נקבוביות העור אבל גם לטובת ספיחה של שומנים. ברחבי הרשת אפשר למצוא עשרות סוגים של מסכות בוץ, ועל כן רצוי לבצע השוואת מחירים לפני שרוכשים וכן לקרוא היטב את הוראות השימוש, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול מקסימלי של המוצר הזה לשגרת הטיפוח.  מיד לאחר ששטפתם את המסכה מהפנים אפשר לעבור למוצרים הבאים כמו למשל סרופ וקרם לחות, כל זאת מתוך מטרה ליצור מראה עור בריא, זוהר ואפילו רענן יותר.

מסכת בד

אחד מהטרנדים החמים בעולם הטיפוח כולל שילוב של מסכת בד. מדובר במסכה נעימה מאוד על עור הפנים אשר מספקת לחות מוגברת. את המסכה ניתן לרכוש בעלות כספית של עשרות שקלים בלבד, כאשר רצוי להשתמש במסכה לפחות פעם בשבוע ובכל פעם שאתן מרגישות שהעור שלכן זקוק לבוסט של לחות. כאן תוכלו  למצוא סקירה מקיפה שיכולה לסייע לכם לשדרג את הרגלי הטיפוח הכוללים בין היתר גם שימוש במסכה, לצד טכניקות ביתיות להזנת העור.

 

 

פילינג

פילינג הוא מוצר שחייב להיות בתיק הקוסמטיקה של כל אישה, בייחוד על רקע העובדה כי הוא מאפשר לסביר את תאי העור המתים ובכך ליצור חידוש לעור שיגיע לידי ביטוי גם בספיגה טובה יותר של מוצרים עתירי לחות, כמו למשל קרם לחות. יחד עם זאת, צריך לזכור כי שימוש בפילינג אינו מתאים לכל סוגי העור ועל כן מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית אשר תסייע לכן לבצע בחירה מדויקת במוצר איכותי כמו גם כזה שמותאם באופן ספציפי לעור הפנים. בנוסף, רצוי לבצע את הפילינג פעם בשבועיים לכל היותר, מתוך מטרה להימנע מגירוי יתר של העור שיגיע לידי ביטוי בפצעונים כמו גם באדמומיות שעלולים להתרחש בעקבות פילינג.

סרום לחות

אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בשנים האחרונות הוא סרום לחות או בשמו המוכר יותר – סרום המבוסס על חומצה היאלרונית. החומצה חודרת את השכבות העמוקות של העור ובהתאם לכך מאפשר לחדש ולרענן אותו, כאשר אפשר להשתמש בסרום הזה בשגרת הטיפוח היומית לטובת הגברת האפקטיביות של מוצרי טיפוח כמו למשל קרם, כל זאת מתוך מטרה להוביל לשגרת טיפוח שתניב לכן תוצאות, בכל גיל.

לסיכום

שגרת טיפוח נכונה לטובת הגברת הלחות בעור הפנים וכן יצירה של מראה זוהר ובריא מבוסס בין היתר על שימוש בתכשירי טיפוח איכותיים שנבחרו בקפידה. לפני שאתן ממהרות לבצע רכישה, חשוב קודם כל לאבחן את סוג העור ולהתאים את המוצר, כאשר זהות החברה ממנה אתם רוכשים היא בעלת חשיבות מאחר ומחקר ופיתוח הוביל ליצירה של מענה נקודתי שעשוי גם להוביל לתוצאות נראות לעין, בפרק זמן קצר. על איכות אסור להתפשר, בוודאי כאשר מדובר בעור הפנים.