לוקיישן של הצלחה: כל הסיבות לעבוד בפארק עתידים בתל אביב!

הסביבה שבה אנו עובדים, היא גם המקום שבו אנו מעבירים חלק ניכר מחיינו. יש סיבות רבות וטובות, להשקיע בסביבה איכותית למטרה זו, ככל שניתן לבחור זאת. עסקים במרכז שמתלבטים לגבי מיקום, עשויים למצוא שפארק עתידים מהווה פתרון מעולה לכך. מה הוא מציע מבחינה זו? ומה עוד חשוב ומעניין לדעת על המקום?

סביבה שתורמת, לעובד ולמקום העבודה

פרודוקטיביות עובדים וחברות, מושפעת במידה לא קטנה מהסביבה שבה עובדים. תנאי עבודה סימפטיים, עבודה במבנה נאה ומרווח, מיקום המבנה באזור נעים וחיובי וכן הלאה. כל זאת, משפיע על האווירה במקום העבודה, על מצב הרוח של העובדים ועל המוטיבציה. כמובן, הוא גם משמעותי למשיכת עובדים חדשים לעסק ולכך שירצו להמשיך ולעבוד בו לאורך זמן. אם תבחרו להתמקם במסגרת פארק עתידים בתל אביב, סביר להניח שלא תראו את העובדים שלכם מעקמים את האף. להפך! זהו אחד ממתחמי ההייטק הבולטים במדינה, עם תנאים מתקדמים וסביבה מצוינת. הן לעבודה והן לפנאי, שבהפסקות העבודה ושלאחריה. מהם יתרונותיו?

מיקום טוב ונוח

פארק עתידים ממוקם בצפון מזרח העיר תל אביב-יפו. הוא צמוד לרחוב דבורה הנביאה, ממזרח לשכונות רמת החייל ונווה שרת. ניתן להגיע אליו ברכב פרטי, דרך מערכת הכבישים המסועפת שיש בעיר תל אביב ובסביבותיה, כולל כבישים מהירים לערים אחרות. בהגעה למקום, העובדים ימצאו חנייה פנויה, אשר זמינה בכל יום, 24 שעות ביממה. למי שנוסעים ברכבת, יש שאטלים שמגיעים לפארק עתידים. גם האפשרויות מבחינת הגעה באוטובוס רחבות למדי. ישנו במקום את מסוף עתידים, אשר דרכו ניתן להגיע ליעדים רבים בתוך תל אביב ובסביבותיה, באמצעות כמה חברות אוטובוסים בולטות.

 

 

מבחר שירותים לעסקים

פארק עתידים מציע לעסקים תשתיות לפעולתם, באופן גמיש ומגוון. אלה כוללות בין השאר:

  • משרדים – השכרת משרדים, בגדלים ובמחירים שונים, לפי הצורך. כאשר אתם שוכרים משרד בפארק זה, אתם שוכרים משרד מאובזר וחדש, במיקום מרשים שגם תורם לתדמית בקבלת מבקרים לעסק.
  • השכרה בחללי עבודה משותפים – השכרת מקום בחללי עבודה משותפים. זהו מודל עבודה מודרני מעניין, אשר מספק גמישות יוצאת מהכלל. הוא עשוי להיות זול במיוחד ולאפשר להרחיב אפשרויות באופן זמני, כאשר זה נדרש. כמובן, אם רוצים, ניתן לעבוד כך גם באופן קבוע.

פארק עתידים תל אביב מציע לעסקים גם השכרת חדרי ישיבות ואולמות כנסים, מסעדות ושטחי מסחר. בסך הכל, יש כאן היצע רחב ומלא, אשר יתאים כמעט לכל עסק ממוצע.

תנאים טובים לעובדים

הפארק הוא סביבה מרווחת וירוקה, עם מרחבים משותפים ופינות ישיבה לנוחות העובדים. הוא מציע מבחר בתי קפה, מסעדות וחנויות נוחות שונות, כולל מסוגים שעשויים להפתיע אתכם, כגון מספרה. כך שגם סביבת העבודה וגם הסביבה בה נמצאים בהפסקות, נעימה ותורמת. כמו כן, מתקיימים במקום לעתים קרובות ירידים שונים וזמינים מבחר דוכני אוכל, אומנות, אופנה, יצירה ועוד.

הבחירה של המובילים

אם אתם עדיין מתלבטים, כדאי לקחת בחשבון מי כבר נמצא שם – שורת חברות מובילות, שבהחלט יודעות מה טוב להן. מבחינת חברות הייטק, הן כוללות בין השאר את הנהלת חברת טסלה, את נס טכנולוגיות הבולטת, את חברת קומדע וגם את מעבדת החדשנות של רנו-ניסאן-מיצובישי. בעסקים שאינם מתחום ההייטק, בולטים בפארק עתידים למשל שירותי בריאות כללית, חברת כלל ביטוח ופיננסים, בית החולים רפאל, חברת סיטיבנק, חברת אבוט, מי אביבים ורשת ארומה.

לסיכום

בשורה התחתונה, פארק עתידים מספק מיקום מצוין, הן עבור עסקים והן עבור עובדיהם. כדאי לנצל זאת.