כך תהפכו את הפאב שלכם לפאב הכי טוב בעיר

להרבה אנשים יש את החלום הקטן הזה, לפתוח פאב, ויש כאלה שאפילו מצליחים לממש את החלום.

אם נפלה בחלקכם ההזדמנות להפעיל פאב, הנה כמה טיפים שחשוב שתשימו עליהם דגש. אחרי הכל, האווירה היא מה שעושה את הפאב למה שהוא.

סקר שוק

בחרתם את המקום בו יקום הפאב החדש שלכם. אתם כבר ממש יכולים להרגיש איך הכל נופל למקום. אך לפני שתעשו את כל הארגונים ותחליטו על הצבעים והרהיטים, חשוב שתדעו מי גר מסביב לפאב שלכם.

אחרי שתדעו את טווח הגילאים וסגנון האנשים, תדעו פחות או יותר איך להתאים את הפאב שלכם לשכונה החדשה שבה הוא ממוקם.

קונספט

טרנד יחסית חדש שהתחיל לרוץ בקרב בארים ופאבים והוא נתינת מוטיב מרכזי.

קיימים פאבים רבים שעניינם העיקרי הוא גיבורי על, הארי פוטר ואפילו סדרת הטלוויזיה 'שובר שורות'. יש פאבים שאוהבים להרגיש קיץ כל השנה ולכן מהשנייה שתיכנסו אליהם, תרגישו על חוף הים. אנשים נמשכים לקונספט מסויים, וזה משהו שאפשר לחשוב עליו.

איך לשדרג את הבר שלך

תאורה

גופי תאורה נכונים הם מדברים שמאוד חשוב לדאוג להם. פאב צריך לדעת איך לנהוג עם לקוחותיו. כך, בשעות ערב מאוחרות תוכלו להאיר את הפאב ולתת לו אווירה של התעוררות לפני ערב סוער. תוכלו לשחק עם אותם גופי תאורה כמו עמעומם מדי שעה לפי מצב האנשים והאווירה.

כדי ליצור תחכום נסו להציב גופי תאורה במקומות לא קונבנציונליים ובכך לשחק מעט עם צורת הפאב.

מוזיקה

המוזיקה, אחרי בחירת האלכוהול, היא הדבר החשוב ביותר שצריך לשם אליו לב כשאתם רוצים לפתוח פאב. בחירת מוזיקה לפאב נמצאת בערך על אותו המשקל של עריכת סקר שוק. לפי הסביבה תוכלו לשער איזו מוזיקה פונה אל באי הפאב ומה יגרום להם להישאר.

אם אתם פחות בקיאים בנושא המוזיקה, נסו לשכור דיג'יי לערבים מיוחדים ובכך להבטיח ערב עם מוזיקה מעולה.

אלכוהול

אם אתם רוצים פאב שיחזיק איתן לאורך זמן, רצוי שתעשו עבודת חקר רצינית על סוגי האלכוהול הקיימים והמומלצים. שאלו את עצמכם האם אתם רוצים להבליט סוג משקה אחד על חשבון האחרים, למשל, פאב המתמחה בבירות מבשלה, בר יין וכן הלאה.

וודאו כי יש לכם כמה בקבוקים שונים של אותו סוג האלכוהול בעבור הקהל שסביר ולא ישתה את אותו הדבר.

שכרו ברמנים שעברו הכשרה ויודעים מה הם עושים. זה כולל קוקטיילים, חישובי מנות ולדעת מה להמליץ.

פאב יכול להיות העסק הכי טוב שלכם או העסק הכי רע שלכם. כשחיי לילה מעורבים והאלכוהול זורם, קל מאוד ללכת לאיבוד ולא לשים לב לדברים החשובים. עשו לעצמכם טובה ונהלו את הפאב כמו כל עסק אחר. עקבו אחר ההוצאות ואחר ההכנסות שלו. אמצו צוות והפכו אותו למשפחה והכי חשוב, היו אנושיים ומזמינים ללקוחותיכם.