שכירים – משתכרים מעל 650 אלף שקל בשנה? כדאי שתכירו את השירותים של Qtax

שכירים שמקבלים הכנסה שנתית העולה על 650,000 ₪ מחויבים לדווח על כך למס הכנסה, וזאת באמצעות הגשה של דוח שנתי. אם עד לפני זמן קצר התרגלתם לבצע את התהליך בליווי מצד רואה חשבון או בעצמכם, כיום ניתן להיעזר בשירות של Qtax אשר הצליחה לפתח מערכת מתקדמת וראשונה מסוגה המאפשרת לציבור השכירים לבצע את התהליך של הגשת הדו"ח באופן קל, פשוט ואפילו מהיר. מה חשוב לדעת אודות השירות הזה וכיצד תוכלו לממש אותו בעצמכם? להלן כל הפרטים.

הגשת דוח שנתי למס הכנסה – קל ופשוט יותר מאי פעם

עולם העסקים ושוק התעסוקה בפרט חווים שינויים משמעותיים בעשורים החולפים, לא מעט בזכות שכירים אשר אינם מסתמכים רק על המשכורת ממקום העבודה, אלא מקבלים כספים ממקורות נוספים כמו שכר העולה על 650,000 ₪, הכנסות בעקבות השקעה בשוק ההון ובמכשירים פיננסים, הכנסות משכר דירה למגורים לצד מקורות הכנסה נוספים המחויבים במס. דו"ח מס שנתי לשכירים  QTAX מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כשכירים ליצור מענה דיגיטלי המגיע לידי ביטוי באמצעות מילוי של פרטים אישיים לצד ההכנסות, ולאחר חתימה על ייפוי כוח הצוות המקצועי של האתר המורכב מרואי חשבון מובילים יבדוק את הדוח וישלח אותו למס הכנסה, כאשר מיד לאחר מכן תקבלו את האישור.

הגשה של דוח למס הכנסה היא בעלת חשיבות גם מבחינה חוקית, בייחוד לאור העובדה כי כל עיכוב בהגשה עשוי להוביל לנקיטה של הליכים. בשביל להימנע מכך ולעבור לשיטת שגר ושלח, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס כבר עכשיו לאתר במידה ואתם מתאימים לקריטריונים ובהתאם לכך לקצר זמנים באופן משמעותי, כל זאת בזכות פלטפורמה מתקדמת ומאובטחת המנוהלת על ידי משרד מוביל בתחום.

 

 

מה חשוב לדעת רגע לפני שמגישים את הדוח?

במידה ואתם שכירים בעלי הון, הגשה של מסמכים למס הכנסה עלולה להיות מתגרת למדי, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי כל טעות ולו הקטנה ביותר עשויה להוביל לקנסות או אפילו עלייה בגובה המס אותו תידרשו לשלם בתום שנת המס הקודמת. על כן, הליווי המקצועי אותו אתם מקבלים דרך QTAX  היא בעלת השפעה אדירה על ניצול הזמן הפנוי שלכם כמו גם יצירה של מערך שבוחן כי אתם ממלאים את כל הטופס בצורה נכונה, הן בשל לעמוד בדרישות החוק אבל גם בשביל לבחון האם מגיע לכם החזר מס. מדובר בהחזר שיכול להגיע לגובה של אלפי שקלים, במידה ואכן עומדים בתנאים לקבלת ההחזר. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור מערך אשר מאפשר מצד אחד להגיש את הדוח אבל גם לבחון בעתיד אפשרות לקבלת החזר, בסכום כספי לא מבוטל.

התמודדות מול רשות המיסים – כך תעשו זאת

בעבור האזרח הפשוט ובוודאי שכירים, אין ספק כי התמודדות אל מול מוסד גדול כמו מס הכנסה הוא אתגר משמעותי. בשביל להסיר את החסמים שעמם מתמודדים שכירים בעלי הכנסה גבוהה, QTAX   החליטו להרים את הכפפה ולהקים פלטפורמה מתקדמת ודיגיטלית לחלוטין המאפשרת לכם לבצע את כל התהליך בלחיצת כפתור, ועם אפשרות גם לשמור את הפרטים גם לשנים הבאות, כחלק מניצול זמנים וכן בדיקה לגבי קבלת החזר המתבצע אונליין וללא התעסקות מיותרת מצדכם.

לסיכום

באמצעות האתר QTAX תוכלו גם אתם להצטרף למהפכה הדיגיטלית, כל זאת בחסות אתר ייחודי ומוביל בתחומו אשר מספק לכם את הפלטפורמה הדיגיטלית להעברת הדוח השנתי למס הכנסה, כאשר באתר עצמו תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים לטובת תחילת התהליך, ובהתאם לכך קיצור זמנים משמעותי.