מהפך: מדירה ישנה בתל אביב לפנינה מודרנית

בלן עד מפתח

אין כמו תל אביב – רחובות שוקקים, אירועי תרבות וסצנת חיי לילה בועטת, קרבה לים, גישה קלה ומהירה לכבישים המהירים לכל חלקי הארץ ובעצם כל מה שצריך בעיר מודרנית. בדיוק בגלל זה, רבים מנסים למצוא את הדרך לרכישת נדל"ן בתל אביב, משימה שהיא לא תמיד פשוטה. קודם כל מדובר על דירות עם תחרות גבוהה מאד וכמובן, ככל שהן טובות יותר כך המחירים שלהן עולים וככל הנראה מדובר בנדל"ן היקר ביותר בישראל. עם זאת, יש כמה דרכים ממש טובות ומשתלמות לרכוש דירה בתל אביב להשקעה או למגורים שבסופו של דבר תניב רווחים יפים מאד. אחת מהן היא שיפוץ לדירות ישנות עם ביקוש נמוך. זה אולי נשמע לחלקכם כמו כאב ראש, אבל חשוב לדעת שאם יש לכם תקציב לשיפוץ, לא מדובר בתהליך בעייתי מדי. הנה כמה טיפים איך אפשר לעשות את זה.

שיפוץ כולל

הדרך להרוויח היא בדרך כלל לקנות דירה במצב לא טוב במחיר אטרקטיבי ולהפוך אותה לפנינה של ממש. כשמדברים על שיפוץ לדירה כזאת צריך לקחת בחשבון לא רק את השינויים הקוסמטיים, אלא גם את השיפוץ וההחלפה של הצנרת, של תשתיות החשמל ושל חומרי בנייה ישנים שזמנם עבר. בדיוק בגלל זה קבלן עד מפתח הוא הפתרון המושלם כאן. קבלן כזה יכול לסגור לכם את השיפוץ מהתחלה ועד הסוף מבלי שתצטרכו לפנות לבעלי מקצוע שונים, להשוות מחירים ולהתחיל להתעסק עם עשרות ספקים. מומלץ לבחור אך ורק בקבלן מנוסה בעל שם שמכיר את הספקים הטובים ביותר וייתן לכם שקט מהתחלה ועד הרגע בו תקבלו את המפתח ותוכלו להשתמש בדירה כרצונכם. שימו לב כי אפשר בהחלט להתייעץ עם קבלן כזה עוד בטרם רכישת הדירה כי לדעת אם השיפוץ אכן משתלם ואם הרכישה כדאית.

עיצוב פנים עדכני

אחרי ששיפצתם את הדירה מהיסוד, החלפתם את התשתיות הישנות ויש לכם בסיס לעבוד איתו, הגיע הזמן לעצב את הדירה ולתת לה מראה חדש ועדכני. זה לא משנה אם הדירה הזו היא למגורים או להשכרה, היא צריכה להיות אטרקטיבית ונעימה למגורים והדרך לעשות זאת היא עם עיצוב פנים איכותי. מומלץ בהחלט להתייעץ עם איש מקצוע מתחום עיצוב הפנים ולקבל טיפים לעיצוב יפה ומודרני של הבית.

ריהוט חדש

השלב הזה הוא חשוב, כי מצד אחד הוא ישפיע על מראה הדירה שלכם ומצד שני הוא גם עשוי לעלות לא מעט כסף. דרך אחת היא לרכוש רהיטים מעט גנריים שתמצאו ברשתות הגדולות, אפשרות נוספות היא לרכוש רהיטים מחו"ל בהזמנה אישית, מה שיכול בהחלט לחסוך כסף בהזמנה מרוכזת ואפשר גם לגבש קבוצת רכישה ולהוזיל מחירים כך. בכל מקרה ריהוט איכותי יכול לעשות ההבדל בין דירה עם מראה מיושן לדירה חדשה ואטרקטיבית.