קורסי העשרה בתל אביב והסביבה

אם אתם מעוניינים להעשיר את עצמכם וללמוד תחום שהוא לא בהכרח בין התחומים הנפוצים באוניברסיטאות והמכללות, אלא תחום העשרה, מוטב שתשקלו להירשם לקורסים באזור תל אביב והסביבה. ראשית, ההיצע רחב וקיימים מגוון קורסים שונים וייחודים, נוסף לכך, העיר התוססת תאפשר לכם לבלות וליהנות ממנה, גם אם אתם לא גרים בה, ולבסוף, התחבורה יעילה וניתן להגיע ממקום למקום בלי בעיה, כך שלא משנה אם אתם גרים בפריפריה או במרכז – קורסי העשרה בתל אביב יכולים להיות נהדרים עבורכם.

קורסי העשרה בתל אביב והסביבה

למה דווקא קורסי העשרה?

לימודים אקדמאיים הם בהחלט בין הדברים שיכולים לסייע לכם להתקדם בחיים, אך קורסי העשרה יכולים אף הם להעניק לכם מקצוע ייחודי, החל מנטורופתיה, צורפות, איפור ועד לקריאה בקלפי מודעות. לא חייב ללכת בדרך המסורתית של צבא – טיול – אוניברסיטה, אלא אפשר גם אחרת. לתל אביב יש הרבה מה להציע לכם, תוכלו ללמוד כמעט כל תחום העולה על רוחכם. כמו כן, רוב קורסי ההעשרה יעניקו לכם בתום הקורס תעודה מקצועית, כך תוכלו להשתלב בעבודה בתחום. אם בכל זאת תחליטו לגור בתל אביב במהלך הלימודים, תוכלו לשכור דירה עם שותפים וליהנות מחיי לילה מעניינים במיוחד. יתר על כן, אם אתם מעוניינים בקורס לטובת מציאת עבודה בתחום, בדקו מראש מהן אפשרויות התעסוקה שיעמדו בפניכם עם תום הלימודים ומה גובה השכר.

איזה קורסים אפשר ללמוד?

רפואה משלימה

את תחום הרפואה המשלימה, תוכלו ללמוד במכללת רידמן, המציעה מגוון סלולים להכשרת מטפלים בתחומי הרפואה המשלימה. במכללה תוכלו להעשיר את עצמכם באמצעות קורסים בנטורופתיה, בתזונה טבעית, רפלקסולוגיה, יוגה, אימונים הוליסטיים, דמיון מודרך, רוקחות טבעית ועוד. אופציה נוספת ונהדרת לא פחות היא לימודים במכללת תילתן. לאחרונה, המודעות כלפי תזונה טבעית ושימוש במוצרי קוסמטיקה טבעיים עלתה, כך שקורס רוקחות טבעית ותזונה טבעית, יכולים להעניק לכם ידע רב בכדי לפתוח עסק עצמאי משלכם.

קורסי העשרה

האקדמיה לקלפים

קריאה בקלפי מודעות מתאימה לכל מי שמתחבר לצד הרוחני שבו, מאחר ומדובר בקלפים טיפוליים המעניקים מסרים שונים בכלל תחומי החיים. האקדמיה לקלפים מאפשרת מפגשים אישיים או מפגשי קבוצות בהם נחשפים לקריאה בקלפי מודעות בכדי להיחשף לתובנות חדשות בקשר לחיים ולמקום בו אנו נמצאים.

קורסי איפור

את לימודי האיפור תוכלו ללמוד במגוון מקומות, החל מבית הספר למקצועות היופי של ירין שחף, המדרשה למקצועות אמנות היופי ועד לאיל מקיאג'. ניתן ללמוד סוגי איפור שונים, איפור קולנוע, איפור כלות ואף ניתן לקחת קורסים בעיצובי שיער.

קורס תכשיטנות וצורפות

סדנאות וקורסים בתחומי התכשיטנות נפוצים במיוחד, בין היתר תוכלו ללמוד את התחום ב"חרוז כזה" או בסטודיו של נילי ליאור. הקורסים והסדנאות יכולים להתאים גם למתחילים וגם למתקדמים תוך לימוד טכניקות שונות ושילוב אלמנטים ייחודיים ליצירת תכשיטים מרהיבים.

קורסי העשרה

גרפיקה ועיצוב אתרים

מקצועות הדיגיטל פופולאריים מאוד ובעלי ביקוש רחב, כך שלא מפליא שרבים מעוניינים ללמוד גרפיקה ועיצוב אתרים. את הקורסים תוכלו ללמוד במכללת מנטור, שם תוכלו להכיר מקרוב את תוכנת הפוטושופ, תוכנות אנימציה שונות, עריכת וידאו ואף תלמדו כיצד לעצב אתרים על הצד הטוב ביותר.

מעבר לכל המקצועות שצוינו לעיל, תוכלו ללמוד תחומים נוספים כמו ריקוד, משחק, לימודי שפות, עיצוב שיער, לימודי שוק ההון ועוד. בין אם תחליטו ללמוד קריאה בקלפי מודעות או לחלופין רפואה משלימה, בררו מראש את משך הלימודים ואת כל מה שנדרש מכם להכין עבור תנאי הקבלה. שיהיה בהצלחה!