שינובר גרופ מעניקה הדרכה וליווי צמוד לעסקי מכירות – וכך היא עושה זאת

שינובר גרופ היא חברת המוקדים הבולטת בישראל, היא מעניקה לחברות שירות של מוקדים חיצוניים המסייעים להם בעסקי המכירות בצורה מדהימה ויוצאת מן הכלל. אך זה לא הכול – שינובר גרופ מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד אשר מסייע לחברה להפוך לרווחית או למשמר את הרווחיות הקיימת שלה. אז מה אתם צריכים לדעת על שינובר גרופ? וכיצד היא מסייעת לעסקים לשפר את המכירות שלהם? הפרטים במאמר שלפניכם, המשיכו לקרוא!

חברת שינובר גרופ – כל מה שחשוב שתדעו

חברת שינובר גרופ היא חברה מובילה בתחום ה'קול סנטר' (Call Center) – לה מוקדים בארץ ובעולם. שינובר גרופ מפעילה מוקדים חיצוניים העוסקים בשירות, מכירה ותמיכה טכנית – במילים אחרות אתם פשוט מעניקים לה את השרביט בכל מה שקשור לשירות ולמכירות של העסק שלכם, מה שמאפשר לכם להתרכז בדברים אחרים וחשובים לא פחות – כמו פיתוח מוצרים, פגישות פנימיות, התייעלות עסקית ועוד. שינובר גרופ מעסיקה מספר רב של מוקדנים, שהם אנשי מכירות מפולפלים, במטרה אחת, והיא שהעסק שלכם ישגשג וימכור כמה שיותר!

 

 

שינובר גרופ תקים עבורכם את המוקד, תתפעל ותנהל אותו

שינובר גרופ תעניק לכם את סל הכלים המלא להקמת מוקד חיצוני – היא תהיה אחראית על כל מערך ההקמה והתפעול של המוקד והיא תעשה זאת באופן הבא:

  • הקמת המוקד – שינובר גרופ תקים עבורכם את המוקד. היא תמצא את המקום המתאים עבור המוקד שלכם, או שתכניס אתכם למוקד קיים. כלומר לא תצטרכו לשבור את הראש על מציאת מקום למוקד שלכם, קבוצת שינובר גרופ תעשה זאת עבורכם.
  • גיוס עובדים – אחת מהדברים ששינובר גרופ מתמחה בו זה גיוס עובדים, למרות שבמציאות של היום לא קל לגייס עובדים, בעיקר בתחום המכירות והשירות. אך בגלל ששינובר גרופ למדה לשים את העובד במרכז, והעובדים שלה מתוגמלים כראוי, היא מגייסת עובדים מקצועיים בקלות – היא מעניקה להם את ההכשרה המדויקת והופכת אותם לתותחי שירות ומכירות. אז גם בהקשר של העובדים אתם לא צריכים לדאוג – שינובר גרופ תדאג לזה בשבילכם.
  • אבזור המוקד בטכנולוגיה מתקדמת – נדבך מרכזי בהצלחתו של מוקד הוא המכשור הטכני והטכנולוגי. היום, תוכלו למצוא מגוון רחב של תוכנות ומכשור מתקדם שיהפכו את העבודה במוקד לקלה ויעילה יותר – בעזרת המכשור והתוכנות, הנציגים יוכלו למכור בצורה יעילה וטובה יותר ואף לפנות לקהל יעד גדול הרבה יותר, כך תפיצו את המוצרים שלכם בתפוצה רחבה.
  • תפעול המוקד – כמובן שזה לא מספיק רק להקים את המוקד עצמו, לגייס עובדים ולרכוש תוכנות ומכשור. צריך גם לתחזק את המוקד כדי שהוא שהעבודה בו תמשיך להתנהל כראוי – שינובר גרופ דואגת לתחזוק המלא של המוקד – אם מכשירים יתקלקלו היא כמובן תדאג להחליף אותם. בנוסף, היא דואגת לתחזק את המוקד מבחינת ניקיון ונראות, כך שכל מי שיכנס למוקד יתרשם פעם אחר פעם.
  • ליווי צמוד לעסקי מכירות – שירות נוסף ששינובר גרופ מעניקה הוא ליווי לעסקי מכירות. שינובר גרופ מלווה את העסקים מתוך מקום של ניסיון אמיתי וארוך שנים עם מגוון רחב של לקוחות מאינספור תחומים. שינובר גרופ תעניק לכם ייעוץ וליווי עד שתשפרו פלאים את הרווחיות העסקית שלכם. כמו כן, גם המוקד עצמו יסייע לכם בשיפור הרווחיות, כי המכירות יהפכו משמעותיות יותר ולפתע תראו כי יש לכם קהל לקוחות גדול ומשמעותי הרבה יותר ממה שהיה קודם.

לסיכום

שינובר גרופ מביאה עימה מקצועיות אין קץ, לא די בכך שהיא אמונה על הקמת המוקד שיזניק את המכירות של העסק שלכם, היא גם תעניק לכם ליווי מקצועי אמיתי, שיסייע לכם לשפר ולשמר את רווחיות העסק.