זמן לשחק: מה ההבדל בין המנויים לאקסבוקס?

המנויים השונים עבור קונסולת המשחק הפופולארית של מיקרוסופט מציעים לכם אפשרויות רבות. כל אחד בפני עצמו וגם כולם ביחד. אך עושר האפשרויות הזה עשוי לבלבל! האם אקסבוקס גיים פאס זהה לאקסבוקס גיים פאס אולטימייט? מה ההבדל בין השניים לבין אקסבוקס לייב גולד? ומהו המנוי הכדאי והמתאים ביותר עבורכם? בואו נעשה בזה קצת סדר.

אקסבוקס גיים פאס – המנוי הקלאסי

עד הצגת מנוי אקסבוקס גיים פס אולטימייט בשנת 2019, Xbox Game Pass היה ונשאר האפשרות הקלאסית בתחום זה. באמצעות מנוי גיים פאס לאקסבוקס, מקבלים גישה למבחר רחב של משחקי מחשב איכותיים. זהו מענה מתבקש מאליו וחשוב לחובבי משחקי מחשב, מאחר שתמיד מחפשים מקורות עניין נוספים, משחקים חדשים, גרסאות מתקדמות יותר של משחקים קיימים וכדומה. כך שזו היא מעין חבילה בסיסית, שנותנת את כל הדרוש.

אקסבוקס לייב גולד – גם אונליין וגם הטבות

נמאס לכם לשחק לבד? רוצים לשחק גם אונליין עם שחקנים אחרים ברחבי העולם? אז תשמחו לשמוע, שמנוי אקסבוקס לייב גולד מאפשר לכם לעשות זאת ובכך, להרחיב משמעותית את האפשרויות מבחינת אתגרים וחוויית המשחק. זה הוא המנוי הבסיסי של אקסבוקס. Xbox Live Gold אף מאפשר להנות מהטבות רבות נוספות.

אקסבוקס גיים פאס אולטימייט – כל מה שרציתם, במנוי אחד

Xbox Game Pass Ultimate הוא מנוי רב עוצמה, שעדיף לרכוש אותו במיוחד. מדוע? הנה רשימת הסיבות הטובות:

  • שני מנויים באחד – שילוב של המנויים המצוינים Xbox Game Pass ומנוי Xbox Live Gold.
  • מבחר משחקי מחשב – גישה בלתי מוגבלת, למעל 500 משחקים מעולים. המשחקים זמינים עבורכם לגישה דרך הענן ולמשחק באמצעות המחשב, הסמארטפון או הטאבלט שלכם.
  • עדכון תמידי – המשחקים שזמינים במנוי זה, הם מתוך רשימה שמתרחבת ומתעדכנת בהתמדה.
  • גרסאות ניסיון – כמו כן, המנוי מספק גישה לגרסאות ניסיון מיוחדות של משחקים שונים.
  • פתיחת תכנים ייחודיים – גישה לתכנים מיוחדים, במגוון משחקים.
  • הקלה כספית – מנויים מתקדמים הם באופן טבעי יקרים? לא בהכרח. מחד, ניתן להוזיל זאת ברכישה דרך האינטרנט (מייד נסביר). מאידך, Xbox Game Pass Ultimate עצמו יספק לכם מגוון הנחות ומבצעים על משחקי מחשב חדשים ותהנו גם מ-10% הנחה על כל רכישה דיגיטלית.

 

 

היכן תרכשו בקלות ובמחיר נוח?

אתר Se-Keys הוא מקור נוח ומומלץ לרכישת מנויים אלה ומגוון משחקי מחשב ותוכנות. למשל, משחקי הכדורגל FIFA 23 (Standard Edition) Xbox One ומשחק FIFA 22 Xbox. או משחק פורמולה 1 2022 F1 22 לחובבי הנהיגה הספורטיבית. כמו כן, תוכלו לרכוש באתר Se-Keys את מערכת ההפעלה חלונות, חבילות אופיס (MS Office), תוכנות אנטי וירוס ותוכנות VPN – Virtual Private Network. כל זאת, במודל של רישיונות דיגיטליים, בשונה מתוכנות על מדיה פיזית, שרוכשים בקופסה. גישת הרישיונות הדיגיטליים עדיפה, מבחינה זו שבאמצעותה תוכלו לקבל את התוכנה מיידית, ללא צורך להמתין למשלוח התוכנה אליכם. מחירי הרכישה באתר מצוינים, תודות למכירה כמוצר דיגיטלי בלבד וגם לעובדה שהחברה רוכשת כמויות רישיונות גדולים ובכך מסוגלת להוזיל עוד יותר את המחיר ללקוח. חשוב להבהיר – מדובר בהחלט על מוצרים מקוריים וחוקיים. האתר מציע גם סיוע, באמצעות מדריכי התקנה ושרות לקוחות.

לסיכום

כפי שראיתם – ההיצע עשיר, אבל הבחירה לא חייבת להיות מסובכת! עדיין מתלבטים? אז למה שלא תלכו על הטוב ביותר – Xbox Game Pass Ultimate? מאחר שמדובר במנוי ולא ברכישה, תוכלו לנסות אותו לתקופה שנוחה לכם ולהתרשם בעצמכם. ניחוש שלנו? בסוף המנוי בהחלט תחדשו אותו!