עושים עסק: הכירו את סחבק – האתר של הצעירים למציאת עבודה

השתחררתם מהצבא ומתחילים לחפש את דרככם? ובכן בין אם מתכננים טיול גדול ובין אם מבקשים להירשם מיד ללימודי תואר, תמיד טוב שיש הכנסה. כיצד אם כן ניתן למצוא את דרככם ללא תואר או ניסיון? אתר סחבק עושה עבורכם את שיעורי הבית. סחבק מרכז אינספור משרות שמראש מיועדות עבור אנשים צעירים שנמצאים בתחילת דרכם. אז אם אתם בני נוער, חיילים בסדיר, או אפילו רק סטודנטים, מוזמנים למצוא היצע אדיר ואיכותי של משרות פנויות במיוחד עבורכם. יותר פשוט מזה?

המשרה הבאה שלכם!

מי שפונה לחפש עבודה, מגלה שהמשימה לא פחות ממתישה. אתר סחבק מבקש לעשות לכך סוף. מאפשר למצוא את העבודה הרצויה בהתאם לשורה של העדפות אישיות. כך למשל ניתן לסנן את ההיצע הנרחב באמצעות משרות שנכללות תחת ההגדרה "עבודה מועדפת" (עבור חיילים משוחררים), תחת ההגדרה "משרות סטודנטים" (מדובר בתנאי עבודה גמישים לצד הימנעות ממשמרות בוקר) ואפילו תחת ההגדרה "עבודה בחו"ל" (הזדמנות מעולה לשלב בין טיול להכנסה). ולכן עבודה לצעירים תמצאו באתר סחבק, כך שאין צורך לשאול חברים, להמר או למהר לוותר, אלא רק נותר לגלוש, לסנן ולבחור את האופציה המתאימה ביותר.

סינון משרה לפי מיקום

מה אתם נדרשים לעשות? לא יותר מדי. פשוט נרשמים למערכת, מציינים באיזה אזור גרים, ומתחילים לקבל משרות רלוונטיות ישירות למייל. כאן המקום לציין שהמסנן של המיקום מהווה כלי קריטי וסופר יעיל. כך למשל ניתן למצוא משרות בראש העין, בקריית גת, בפתח תקווה, בבית שמש, בבאר שבע, באשקלון, בקריות, בחדרה, באילת, בתל אביב, בירושלים, בנתניה, בחיפה, באשדוד וכדומה. רק תציינו מיקום רצוי (כולל חו"ל) ותתחילו לאתר את המשרה הבאה.

עבודה בתחומים שונים

לצד סינון מיקום, גם ניתן להיעזר בקטגוריות סינון נוספות. כך למשל ניתן להתמקד בעבודות זמניות (כגון מחסנאי, מלצרים ומוכרים), בעבודה מועדפת (כגון עבודה בשמירה ובבר), בעבודה שמיועדת רק לשעות הערב, בתחום השליחויות, החיי הלילה, בתחום האופנה ואפילו בתחום החקלאות. מעבר לכל זאת, באתר תמצאו ערך מוסף – אפשרויות משלימות. כך למשל ניתן להיעזר באתר החברה כדי לסדר את קורות החיים, כדי למצוא מקום בו ניתן להשפיע ע"י התנדבות, ואף מבחר קורסים יחסית קצרים, כאלו שמאפשרים בתום התהליך להתקבל לעבודה משמעותית.

 

 

הבלוג של סחבק עושה לכם סדר

מבקשים עבודה מועדפת ליד הבית שמזכה במענק של 9,722 ש"ח, מבקשים להבין אלו מקצועות מבוקשים, או מהו שכר שעתי הגיוני? סקרנים איפה כדאי לעבוד לפני הצבא, כיצד מציגים כראוי קורות חיים, או פשוט מבקשים להישאר מעודכנים בשורה של נושאים משלימים? בבלוג של סחבק מחכים לכם מאמרים חשובים ומלמדים. עוד נציין שהאתר אינו רק אידאלי עבור צעירים שמחפשים פרנסה טובה, אלא גם עבור בתי עסק שמחפשים את אותם צעירים, כך ששני הצדדים מרוויחים.

תבחרו את התחום הרצוי ותתקדמו

אז בין אם מחפשים עבודה בתחום המכירות, ביטחון, אופנה, הסעדה, שירות לקוחות, חינוך, מלונאות, חקלאות, ניקיון, ייצור וכדומה, ובין אם מחפשים עבודה שתשתלב עם הלימודים, או שתתנהל ביעד מדהים בחו"ל, טוב לדעת שיותר אין צורך לחפש, אלא רק לבחור.

הגשת מועמדות מקוונת

לסיכום נציין שדרך האתר ניתן להירשם כדי לקבל עדכונים, אך גם דרך האתר ניתן להתחיל להניע תהליכים. מצאתם משרה שנשמעת מעולה? לוחצים על כפתור "מתאים לי" ומגישים מועמדות באופן מקוון. יותר פשוט מזה? יותר לא מסתבכים, אלא נכנסים לאתר ומתחילים להבין אלו משרות מדהימות שעונות על סך התנאים מחכות ממש ליד הבית. צאו לדרך ותתחילו להרוויח!