לטוס לרומניה: עם ילדים או לבד?

לטוס לרומניה

במרחק טיסה קלילה מכאן, שוכנת לה רומניה, יעד מומלץ מאוד עבור טיול עם הילדים. אתם מוזמנים להנות מיופייה הקסום, בעוד שבחלק מהזמן תהיו בכלל בטוחים שאתם נמצאים בתוך ספרון אגדות שכולו קסם. יערות יפהפיים? יש! עיירות סקי מושלמות? סמנו V גם על זה.

אם חשבתם השנה שוב לטוס לאותו יעד שכבר הייתם בו, אתם מוזמנים לשקול את רומניה הפעם. רומניה מהווה יעד מושלם עבור טיול עם הילדים, ולא רק בגלל שהחופשה הזאת תהיה זולה משמעותית מחופשות אחרות. בהיותה הרומניה שהיא, היא כוללת בתוכה המון נופים קסומים, טירות מהאגדות, מנזרים עתיקים, טיולים בהרים (הר פוסטוורו ממש מומלץ!) ועוד רבות.

רומניה עם ילדים כוללת חוויות קסומות

אין ספק, כשמדובר על חו"ל עם הילדים, מדובר על מדינות כמו רומניה. אם אתם חובבי סקי, אתם בהחלט מוזמנים להגיע לאתרי נופש עולמיים, שתיירים מגיעים אליהם מכל קצוות התבל. למעשה, במהלך השנה מגיעים לרומניה עשרות אלפי רבבה של תיירים, שפוקדים אתרי נופש כמו פואינה ברשוב, פראדל, סיינה (קרובה מאוד לבוקרשט) ועוד.

לרוב, אנשים מעדיפים לרכוש חבילות סקי או חבילות נופש מסוג אחר, הכול תלוי ברצונות ובחשקים שלכם מהנופש הקרוב. מומלץ מאוד להכיר את רומניה עם ילדים, גם אם הילדים לא ממש מתלהבים מביקורים בטירות ומנזרים.

להתייעץ עם הילדים לגבי אטרקציות ברומניה?

הרי, זה ברור שילדים הם ילדים, וזה אומר שהם לא תמיד יידעו מראש מה ילהיב אותם. בגדול, הנטייה של ילדים רבים היא לשלול על הסף חוויות שהם אינם מכירים עדיין. ברגע שתיקחו אותם לטירות כמו SUCEVITA MONASTERY, שנחשבת אתר היסטורי מהמם ביופיו, לסתותיהם של ילדיכם ישמטו במקום.

מדובר בחוויה מומלצת מאוד עבור משפחות עם ילדים, וכך גם רלוונטי לגבי ביקור בכנסיית FORTIFIED.

הכנסייה היא למעשה קתדרלה ענקית, הבנויה מפסיפס, אבן, רעפי ענק ומרחבים שלמים של יופי היסטורי. אם עד כאן דיברנו על טיולים ממש מומלצים ברומניה, עכשיו נדבר על הטיולים הכי מומלצים ברומניה ובכלל בחו"ל, טיולים אורבאניים.

טיול אורבאני בבוקרשט

בבוקרשט תוכלו לטייל כאוות נפשכם, מבלי להיתקל באותם החנויות פעמיים. תוכלו לבקר בקניוני מסחר, לטייל בין אגמים עירוניים ומזרקות, להנעים את זמנכם במדשאות ענק ובפארקים ועוד. אם אתם מגיעים לרומניה עם ילדיכם, בהחלט כדאי לבקר בטירת המשחקים בגן המרכזי של בוקרשט.

אגב, עוד בעניין הזה של פעילויות למשפחות ברומניה, תוכלו לבקר בפארק המים של בוקרשט. פארק מים זה נמצא ממש בצמוד לשדה התעופה, כך שתוכלו כבר בנחיתה להתחיל את יום הכיף שלכם. בשורה התחתונה? כדאי להכיר את רומניה עם הילדים. כל זה, ועדיין לא דיברנו על עיירות סקי בהן ניתן ללמוד סקי ממדריכים דוברי עברית. כיף!