חושבים על העתיד: במה כדאי להשקיע כדי להניב רווחים בטווח הארוך?

העתיד כפי שאנו יודעים כעת – אף פעם אינו מובטח. העתיד אינו צפוי ולא תמיד אפשר לאן הוא יוביל אותנו מבחינה כלכלית. עם זאת יש כמה השקעות  שיכולות לשמור עליכם מוגנים ממפלות כלכליות, משברים כספיים או הפסדים. מדובר בהשקעות לטווח ארוך שמוכיחות כיעילות וטובות. אז אם יש לכם 'כמה שקלים' בצד, ואתם מחפשים אפיק להשקעה: כדאי שתשימו לב לרשימת השקעות שמניבות רווחים טובים:  

פנלים סולריים

פנלים סולריים נחשבים ההשקעה של הדור החדש שמבין את כוחה של אנרגית השמש והשפעתה על עתיד. אנרגיה סולרית מופקת מקרינת השמש. מי שיתקין פנלים סולריים על גג המבנה שבבעלותו יוכל לחסוך מאות שקלים בכל חודש(!) בשל העובדה שעם אנרגיה כזאת אפשר להפעיל מכשירי חשמל ללא צורך בשירותים של חברת החשמל. מלבד זאת אפשר לאגור את החשמל שהשמש מייצרת ולמכור חשמל לחברת החשמל עצמה: מה שיספק רווח גדול, השקעה לעתיד והחזר מהיר של מחיר התקנת הפנלים. https://wr-solar.co.il/  מציעים הזדמנות להכנסה מסוג זה.

נדלן

השקעות נדל"ן הן חלק בלתי נפרד מאבטחת עתיד כלכלי. השקעות אלה מאפשרות רכישת נכס שערכו בדרך כלל רק עולה ועולה בעוד שהנכס מאפשר בטחון כלכלי והשקעה נבונה. כך אפשר להשקיע במבנים שונים בישראל אך גם בחו"ל: השקעה שנחשבת בעלות כספית קטנה יותר עם רווחים גדולים יותר. מי שיבחר נכס להשקעה יוכל להנות מדמי שכירות שישלמו את המשכנתא או את ההלוואה שנלקחה למימון הנכס, או ממכירתו ברווח לאחר השבחה או עקב עליית מחירים.

חושבים על העתיד- במה כדאי להשקיע כדי להניב רווחים לטווח הארוך

פיתוחים בתחום הטכנולוגיה

בארץ ובעולם קיימות חברות הזנק שמחפשות משקיעים שירצו לקנות מניות או להשקיע הון ההתחלתי בפיתוח מוצר, שירות, אפליקציה, תוכנה, תרופה, חיסון וכולי. באמצעות פלטפורמות אינטרנטיות ניתן להשקיע בחברות טכנולוגיה ובמיזמים עסקיים. חפשו אחר פלטפורמות אינטרנטיות שמציעות פיזור השקעות בצורה נכונה ועשו זאת בעיקר אם יש לכם זיקה לתחום.

השקעה בזהב ויהלומים

לאורך ההיסטוריה מי שברח ממדינה למדינה/ מי שעזב את ארץ מולדתו או רצה להעניק בטחון כלכלי למשפחתו: דאג לשמור או להחביא תכשיטי זהב ויהלומים. רבים ממנהלי ההשקעות מסבירים שהשקעה בזהב ויהלומים מניבה תשואות ותניב רווחים גדולים בשנים הקרובות. סחורה זאת נחשבת בעלת ערך גבוה משום שגם במקרים בהם הכלכלה העולמית שוקעת – יהיה ביקוש לזהב ויהלומים במדינות מבוססות כלכלית, ואף במדינות שמרוויחות מקריסה של כלכלה כזאת או אחרת. בשנת 2019 זינק מחיר הזהב ביותר מ20 אחוזים – מה שנחשב זינוק גבוה, לכן השקעה בזהב נחשבת בטוחה.

לסיכום, כדי להשקיע נכון יש לבדוק את כל האופציות העומדות לרשותכם. עם זאת חשוב לבצע מחקר באמצעות מומחים שידעו לפזר את ההשקעות שלכם כך שתהיה לכם רשת בטחון לכל מקרה שאינו צפוי או מוכר.