אוצר הספרים מציג: כל ספרי חב״ד במקום אחד

אם גם אתם מחפשים ספרי קודש, יכול מאד להיות שאתם עדיין מחפשים אותם בשיטה הישנה. מהי השיטה הישנה אתם שואלים? לנסוע ולחפש חנות מתאימה ולקוות שיש בה בדיוק את הספר שאנו מחפשים. מוכנים לשמוע על השיטה החדשה? מתברר שהיום אפשר למצוא את כל ספרי הקודש אונליין במחירים מעולים עם משלוחים עד הבית. האתר שמציע את השירות הנפלא הזה נקרא אוצר ספרים, ואם אתם מחפשים את ספרי חב״ד או ספרי קודש אחרים, תוכלו למצוא הכל שם. אנו רוצים לספר לכם על האתר הנהדר הזה ולדבר על ספרי חב״ד שתוכלו למצוא שם.

אודות אתר אוצר ספרים

אתר אוצר ספרים הוא הרבה מעבר לחנות אינטרנטית לספרי קודש. זהו מיזם נפלא שהמטרה שלו היא לקרב בין עם ישראל לבין השכינה – הוא מציע את כל ספרי הקודש והיהדות שאתם יכולים לחשוב עליהם במחירים נוחים והוגנים בלבד. המטרה שכל אחד יוכל להגיע לכתבים הקדושים ולחכמת ישראל. כפי שתראו מיד תוכלו למצוא באתר ספרים המשויכים לחסידות חב״ד, ספרי משנה, גמרא, ספרי תנ״ך ועוד. בואו נראה כמה דוגמאות.

ספרי חסידות חב״ד באתר אוצר ספרים

ובכן – כפי שאפשר לראות, הרשימה לא נגמרת ומדובר על מבחר עצום של ספרים, ככל הנראה המבחר הגדול ביותר שאפשר למצוא כיום. הנה כמה דוגמאות לספרי חב״ד נהדרים שתוכלו למצוא באתר:

 

 

להכיר את הבורא/יחיאל הררי:

ניסוח בהיר ונגיש במיוחד של ספר התניא. ספר התניא הוא הספר הבסיסי והחשוב ביותר של חסידות חב״ד. הספר הזה מבאר ומפרש אותו בצורה פשוט נפלאה, שווה קריאה בהחלט.

שולחן השבת עם הרבי מליובביץ׳/משה רט ואליהו טייב: ספר ייחודי ונפלא שמביא לקורא מבחר רעיונות מתוך תורתו הרחבה של הרבי מליובביץ׳.

הולך בדרך מצוותיך/מאיר הנגבי עם הרב עדין אבן-ישראל: נכתב בעקבות ספרו של האדמו״ר מליובביץ׳. ספר מרתק שמנסה לענות על השאלה הכל כך קיומית של שומרי המסורת – האם יש טעם למצוות? הספר לא רק עונה על השאלה בצורה מיוחדת, אלא ממש נותן לנו לראות את העולם דרך העיניים של מי שהולכים בדרך המצוות והתורה.

מה עוד אפשר למצוא באתר?

כמובן שספרי החסידות זו רק קטגוריה אחת של ספרים שאפשר למצוא באתר ותוכלו למצוא בו עוד מגוון עצום של ספרי קודש. גמרא ומשניות, ספרי תנ״ך, הלכה ושו״ת, ספרים בנושא מעגל החיים היהודי (לידה, גיל מצוות, חתונה, מוות ומנהגי אבלות). אם אתם לא מצליחים למצוא מה שאתם מחפשים צוות האתר זמין תמיד ושמח לעזור למצוא את הספרים המתאימים.

משלוחים מהירים לכל חלקי הארץ

אם תיכנסו לאתר תוכלו לראות שמחירי הספרים הם הטובים ביותר שאפשר למצוא. שימו לב שזה ממש לא בא על חשבון מחיר דמי המשלוח ואת מרבית המשלוחים אפשר לקבל לכל חלקי הארץ ללא עלות נוספת. כן, ישנם מקרים בהם נידרש לשלם עוד כמה שקלים למשלוח, אך מדובר על סכומים זעומים ורכישה שהיא בכל מקרה משתלמת.

לסיכום

מהיום, כשאתם מחפשים את ספרי חסידות חב״ד וספרי קודש באופן כללי – שווה בהחלט להציץ קודם כל באתר אוצר ספרים. סביר להניח שתוכלו לחסוך לא מעט כסף ותקבלו את כל מה שאתם מחפשים במשלוח מהיר עד הבית.