5 מקומות יפים להצטלם בהם בתל אביב

מקומות להצטלם בתל אביב

הצורך בתמונות יפות אותן ניתן לפרסם ברשת החברתית או בכל מקום אחר ניכר במיוחד, וזאת בעידן טכנולוגי מתקדם. כיום, כבר לא צריך מצלמה יקרה כדי ליצור תמונות מעולות, בעוד שבאמצעות ניידים חכמים ואופציות לביצוע עריכה – ניתן לצלם ולנפק תמונות יפות ומעוצבות. בשל כך, רבים מחפשים אחר מקומות מעניינים ויפים שניתן להצטלם בהם בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ.

צילומים יפים ומעניינים מאפשרים לרבים להעלות את מספר העוקבים ברשתות החברתיות, תוך שרבים מבצעים יחד עם פרסום התמונות מגוון רחב של פעולות שמקדמות את התמונות ברשת ומעלות את כמות העוקבים באופן ניכר.

מי שרוצה להגדיל את הצפיות בעמוד שלו, בכל רשת חברתית, יוכל לצבור עוקבים באמצעות קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם, בשילוב פרסום תמונות מענייניות וייחודיות.

אז אם אתם רוצים להצטלם במקומות מעניינים בתל אביב עבור הרשת החברתית או עבור כל מטרה אחרת – כדאי שתשימו לב לרשימה הבאה בה 5  מקומות יפים שניתן להצטלם בהם בתל אביב:

מדרחוב נחלת בנימין

נחלת בנימין הוא אחד היעדים שמושכים תיירים ולא מעט תל אביביים המעבירים את זמנם בין בתי קפה, חנויות ומסעדות שנמצאות במקום. מדובר במקום שמושך אליו רבים בשל הסמטאות הקטנות שבין הבתים, מגוון החנויות באזור ובתי הקפה שנמצאים במקום. נוסף לכך, בנחלת בנימין ישנם מבנים עתיקים וציוריים שנחשבים מעולים(!) עבור יום צילומים.

חשוב לדעת כי נחלת בנימין סמוכה אל שוק הכרמל עמוס הדוכנים שמקנה את הצבעוניות הדרושה להפקת תמונות מדהימות. לכן צילומים באזור נחלת בנימין ושוק הכרמל, מתגלים כמרהיבים וצבעוניים.

מקומות להצטלם בתל אביב

שכונת נווה צדק

אחד המקומות היחידים בעיר בהם נדמה כי הזמן עצר מלכת. שכונת נווה צדק נחשבת אחד האזורים היפים שישנם בתל אביב אליהם מגיעים אף זוגות לפני החתונה כדי לייצר צילומים רומנטיים. בשכונה בתים עתיקים, גינות חמד, פינות קסומות ואווירה נעימה של שכונה שקטה ונעימה בה סמטאות ציורית שכיף לטייל ולהצטלם בהן.

יפו העתיקה

אם בסמטאות עסקינן, ביפו העתיקה ניתן להצטלם בטיול בין סמטאות היסטוריות. הפינות האותנטיות של יפו העתיקה, יאפשרו לכם צילום עם נוף לים, צילומים ליד מגוון בתים קטנים בהם מתגוררים כמרים, רבים ונזירות, תוך יצירת תמונות עם נוף משכר של נמל יפו העתיק.

מקומות להצטלם בתל אביב

פלורנטין

פלורנטין לתל אביב היא כמו ברוקלין לניו יורק. שכונת פלורנטין סמוכה למרכז ומציעה חיים תוססים, רחובות שוקקים, בתי קפה וכל מה שצריך כדי להרגיש את העיר חיה ופועמת. בפלורנטין תמצאו אווירה נעימה, צעירים וצעירות שגרים במקום, טיפוסים מיוחדים שכיף לצלם וסמטאות שמספרות סיפור ייחודי על כל אבן וסמטה במקום – מה שמוליד תמונות מפתיעות!.

גן מאיר

מי שרוצה לצלם תמונות עם בעלי חיים, כמו למשל עם כלבלבים חמודים, יוכל להגיע אל גן העיר הסמוך לשכונת קינג ג'ורג. ברחוב בורוכוב לכיוון קינג ג'ורג תמצאו גם את גן מאיר המכיל תנועה רחבה של טיפוסים מעניינים, וגם גינת כלבים מטופחת המציעה רקע של כלבים מתוקים בכל תמונה.

אל תפספסו ביום הצילומים שלכם את בניין 'מספר 20 ' שנמצא בין בורכוב לקינג ג'ורג, נכס מטופח ומפורסם שניתן להצטלם לידו ואף לספר על סיפורו הייחודי בו בעל הדירה הלך לעולמו והותיר את הנכס לדיירות ששכרו ממנו דירה.

לסיכום, סיפורי תל אביב לא חסרים ובכל מקום ופינה בעיר ישנו סיפור ונוף אורבאני שחושפים את עוצמתה של העיר. לכן, בפעם הפעם שתרצו תמונה מעניינת לאינסטגרם, טיילו ברחובות ובסמטאות אותן הזכרנו ומצאו את הרגע המתאים עבור צילום תמונה מרתקת וכובשת!