מסמנים וי: צ'ק ליסט לפני טיסת עסקים

טיסת עסקים היא משימה קצת טריקית. מצד אחד אתם לא טסים לחופשה ועדיין, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לשכוח שום דבר בבית. יוצאים לטיסת עסקים? קבלו את הצ'קליסט המושלם שיסייע לכם לצלוח את המשימה בשלום.

עושים בדיקת קורונה

לפני שאתם ממהרים לארגן את התיק ולתכנן איך אתם מגיעים לשדה, צריך לעשות בדיקת קורונה לפני טיסה. נכון, בחודשים האחרונים המדיניות כלפי הקורונה קצת השתנתה ולא כל מדינה דורשת מכם לעשות בדיקות, אך לדעתנו זה מספיק חשוב גם אם אף אחד לא דורש את זה מכם. אנחנו כמובן ממליצים לכם לעשות בדיקת PCR אך תוכלו כמובן להסתפק גם בבדיקת אנטיגן מהירה. בסופו של דבר, חשוב מאד שלא תעלו על המטוס אם אתם מגלים שאתם חיוביים לנגיף, זה כמובן הכי חשוב.

מארגנים מסמכים חשובים

לפני שאתם ממהרים לרוץ לשדה אנחנו ממליצים לכם לבדוק שוב שכל המסמכים שאתם חייבים נמצאים בתיק או במזוודה. אנחנו מתכוונים בין השאר לדרכון, כרטיסי הטיסה, מסמכים שאתם צריכים במהלך השהות במדינה שאליה אתם נוסעים ועוד. המלצה שלנו, עשו רשימה של כל המסמכים והכניסו אותם במסודר לניילונית על מנת שתוכלו לשלוף אותם בכל רגע שתצטרכו בשדה או במדינה שאליה אתם טסים.

 

 

אורזים רק מה שצריך

אל תשכחו שאתם נוסעים לנסיעת עסקים, אנחנו מניחים שהנסיעה הזו היא יחסית קצרה, ברוב המקרים מדובר בנסיעות של עד שבוע. לכן, אנחנו לא רוצים שתכבידו על עצמכם סתם אם בגדים או פריטים שלא ישרתו אתכם במהלך השהות בחו"ל. עשו רשימה של הדברים שאתם הכי צריכים אתכם, אנחנו מתכוונים במיוחד לבגדים. השתדלו להתאים ככל שניתן את הבגדים לעונה ובמידה ואתם טסים למדינה שבה מזג האוויר הפכפך, אנחנו ממליצים לכם לקחת גם בגדים ארוכים וגם בגדים קצרים שיהיה לכם ליתר ביטחון.

לא שוכחים כלי רחצה

זה מאד לא נעים להגיע למלון אחרי טיסה ארוכה ולגלות שלא הבאתם אתכם מצרכים בסיסיים כמו שמפו, סבון, משחת שיניים, מברשת שיניים, סכין גילוח ושאר מוצרי היגיינה שאתם צריכים אתכם. לכן, אנחנו ממליצים לכם להגדיר תזכורת מראש על מנת שלא תשכחו להכניס תיק רחצה עם כל הפריטים הללו.

לא שוכחים תרופות

אם אתם נוטלים תרופות קבועות אנחנו ממליצים לכם להכין מראש תיק ייעודי אך ורק לתרופות האלה. במיוחד אם מדובר בתרופות קבועות שאתם תלויים בהן, זה יהיה מאד לא נעים אם תשכחו אותן בבית. לכן, גם במקרה הנוכחי צרו לעצמכם תזכורת מראש אל מנת שלא תשכחו את תיק התרופות שלכם בשום מצב. אגב, אם אתם יודעים שהתרופה עומדת להיגמר לכם ואין לכם מרשם, דאגו למרשם לזה מספיק זמן מראש לפני הטיסה.

לפטופ ומטען לטלפון

אם יש לכם לפטופ מהעבודה ואם צריכים אותו לפגישות שלכם בחו"ל, זה יהיה מאד לא נעים אם תשכחו אותו. בנוסף, אל תשכחו את המטען של הסלולר, אחרת אתם תצטרכו להוציא לא מעט כסף בדיוטי פרי על מטען חלופי. אם יש לכם תיק נפרד ללפטופ, פשוט תקשרו אותו למזוודה וכך אין מצב שתשכחו אותו.

לסיכום

אם אתם עומדים לצאת לטיסת עסקים ולא רוצים להיקלע למצב שבו חסרים לכם דברים, אנחנו ממליצים לכם לעבור על הצ'קליסט שסקרנו במאמר זה, כך תוכלו לצלוח את המשימה בשלום.