מתנות לפי גיל כדי שלא תצטרכו להסתבך

לא פעם ולא פעמיים נתקלנו בסיטואציה בה אנחנו צריכים לבחור מתנה לאדם קרוב אותו אנחנו מכירים. כשאין לנו רעיון מוכן מראש, אנחנו נוטים להיכנס ללחץ ולהתחיל לחשוב יתר על המידה, מה כדאי לנו לקנות.

אם תחשבו על מספר אלמנטים פשוטים הקשורים לאדם לו אתם קונים את המתנה, יהיה לכם קל יותר לבחור ואפילו תצאו עם משהו שאתם ממש מרוצים ממנו.

עבור זה, חילקנו לכם את המתנות לפי גילו של מקבל המתנה:

מתנות לילדים

למען האמת, מתנות לילדים הם המתנות הקלות ביותר לרכישה. כיוון שילדים עוד חדשים בעולם המתנות, גם הדבר הכי קטן שייקרא מתנה יתקבל אצלם בצהלות.

ההמלצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לכם היא שתכנסו לחנות משחקים (גם אם אתם לא יודעים עדיין מה אתם רוצים), עשו סיבוב ובחרו את מה שהכי משך אתכם. בתכלס, אין דבר כזה משחק לא מהנה.

מתנות

מתנות לבני נוער

זו קטגוריה קצת יותר בעייתית מאחר וכמעט בלתי אפשרי לדעת מה בני נוער רוצים.

לרוב, נרצה לבדוק מהם הטרנדים הקיימים עכשיו, מי מפורסם וידוע ובכלל, מה מעניין בני נוער בימינו. אך כשמדובר בבן נוער ספציפי לו אתם קונים מתנה, מן הסתם שאתם מכירים אותו.

בדקו איזו מוזיקה הוא שומע, מהם תחביביו ומה הוא אוהב לעשות בזמנו האישי. המלצה שלנו, גאדג'טים תמיד עובדים.

מתנות לגבר

מתנות לגבר זהו ז'אנר הידוע כקשה ביותר בעולם המתנות. אם חשבנו שהבעיה הלא פתורה היא 'מה נשים רוצות', הרי שאנחנו טועים לחלוטין. קיימות שלל חנויות המתמקצעות אך ורק במתנות לגבר, אך אם לא נרצה לפנות לבנאלי, לאן נלך?

לכל גבר יש את התחביב האישי שלו. אם אינכם שותפים לתחביב שלו, נסו לחפש מתנה המתקשרת באיזשהו אופן לתחביב שלו.

מתנות לאישה

אנחנו תמיד יכולים לרמוז לכם ש'יהלום הוא חברה הטוב ביותר של האישה', אך אם לא בא לכם למשכן את הבית עבור מתנה מרגשת, ישנם תכשיטים הנראים בדיוק כמו יהלומים, אך עלותם פחותה משמעותית.

אבני קריסטל למשל, הם אבנים דמויי יהלומים אשר משמשים גם לפיסול וקישוט וגם לתכשיטים על שלל צורותיהם. בהינתן התכשיט הנכון על ידי האדם הנכון, המעשה תמיד ירגש אישה, כך שאם החלטתם ללכת על תכשיט, וודאו כי הוא תואם את אופיה של האישה.

אחרי שהבנו שלכל גיל יש את המתנות שלו וכי יש ליחס חשיבות רבה לגילו של החוגג, תוכלו להתפנות לדברים הבאמת מעניינים שהם תכנון המסיבה, הכנת העוגה, קישוט האירוע והזמנת האורחים.

אחרי הכל, מתנת יומולדת תמיד תוענק במאורע החוגג את היום ולא סתם כך.