חושבים לאחד הלוואות: חכם משכנתאות מסבירים איך עושים את זה בחוכמה

גם אתם שמעתם על איחוד הלוואות ומבקשים לנצל את ההזדמנות עבור המצב הפרטי שלכם? הגיע הזמן שגם אתם תבינו לעומק במה מדובר, מדוע זה כה משתלם ואף כיצד ניתן להטיב את התנאים הקיימים. אז אם גם אתם כבר לא זוכרים מהי הריבית ותקופת ההחזר של כל הלוואה, אם גם אתם חשים חנוקים ומבולבלים בשל שורה של הלוואות שנמצאות ברקע, ואם גם אתם חולמים לאפס את המינוס בבנק שכרוך בריביות שרחוקות מלהיות אידאליות, בהחלט הגיעה העת לעשות מעשה.

ממנפים את ההזדמנות

מצד אחד איחוד הלוואות נחשב אידיאלי. לוקחים הלוואה אחת במקום שורה של הלוואות קטנות, כך שצרכים להתנהל רק מול סיטואציה בודדת. מצב שכזה מונע בלבול ואף יודע להוביל למצב רצוי: ריבית נמוכה לצד תקופת החזר ארוכה – השילוב המושלם עבור כל מי שחושב לקחת הלוואה. עם זאת, על מנת להשיג את שני התנאים הכה אידאליים, ועל מנת לא להיגרר למצב שבו משלמים ריבית מאוד גבוהה, יש צורך בגוף מקצועי שיימצא עבורכם את המסלול הנכון ביותר, ופה אתם מוזמנים להכיר את חברת חכם משכנתאות. מדובר בחברה שבקיאה בכל מה שנוגע לעולם המשכנתאות, ומכאן שהיא גם בקיאה בכל מה שנוגע ללקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות, וזאת בזכות 8 שנות ניסיון בתחום, אמינות, השקעה ומתן שירות בהתאמה מלאה.

 

 

מסלול ייחודי לאיחוד הלוואות

יש לכם משכנתא, לצד הלוואה שנלקחה לטובת רכישת רכב, הלוואה שנקלחה לטובת מימון טיול בר מצווה, הלוואה נוספת שנלקחה לטובת שיפוץ הנכס ועוד הלוואה שלקחתם כדי לסייע להורים המבוגרים? נראה שגם אתם מתקשים לעקוב אחר סכומי ההחזר, הריביות, תקופת ההחזר וכדומה – נראה שגם אתם חשים חסרי שליטה. חברת חכם משכנתאות מכירה היטב את הסיטואציה ועל כן פיתחה מסלול שמאפשר לאחד הלוואות בתנאים אידאליים. חושבים שאיחוד הלוואות עשוי להיות נחמד עבור אדם אחד, אך לא בהכרח עבורכם, ולו כי הבנק מסרב לתת הלוואה, או כיוון שנקלעתם לתקופה כלכלית קשה? אין למהר לאבד תקווה! כל שצריך לעשות זה לפנות אל החברה, להציג את הנתונים האישיים ולאפשר ליועצים המנוסים, המקצועיים והאנושיים מבית "חכם משכנתאות" לבחון כיצד ניתן לסייע. עדיין סקפטיים? אינספור לקוחות מרוצים שהיו במצב דומה לשלכם מעידים שבהחלט קיים פתרון כלכלי, רק צריך לדעת לאתר אותו.

קשת של קשרים חשובים לצד ניסיון עשיר

כיצד אם כן ניתן לקחת שורה של הלוואות ולאפס אותן תחת הלוואה אחת שמציעה תנאים הרבה יותר טובים? הן מבחינת ריבית והן מבחינת תקופת פריסה? עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, פיתח לאורך שנים לא מעט קשרים חשובים ושיטות יעילות ומוכחות בתחום. כאן ראוי לציין שאם הבנק מסרב להלוות לכם, עוז יימצא פתרון. מבקשים להבין מעט יותר לעומק כיצד השיטה עובדת? ובכן ראשית נציין שכמובן שאתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישה בה ידונו עמכם על הסיטואציה מהזווית הפרטית שלכם, אך באופן כללי ניתן לומר שהשירות ניתן רק לבעלי נכס, כלומר רק לבעלי משכנתא, עובדה שמשנה במעט את חוקי המשחק ופותחת קשת רחבה של אפשרויות.

שווה בדיקה!

לסיכום נציין שאין צורך להמשיך לחיות לצד שורה של הלוואות מאיימות ומבלבלות, אלא ניתן לעשות סדר, ועל הדרך לחסוך בהוצאות ולהרים בחזרה את רמת החיים. מכאן שאם לקחתם משכנתא, טוב לדעת שניתן לאשר לקיחת משכנתא עד 70% מערך הנכס, וטוב לדעת שניתן לפרוס את תקופת ההחזר באופן נוח ומתחשב. מכאן שאל תתפלאו אם לאחר איחוד הלוואה תזכו לחתוך אלפי שקלים מההחזר החודשי. לא שווה בדיקה?!