תנו לעצמכם כמה רגעים של שקט: 4 ספרי מדיטציה שכדאי שתכירו

בשנים האחרונות ובייחוד על רקע מגפת הקורונה ניתן להבחין בזינוק בהתעניינות בכל הקשור למדיטציה ולהשפעות שלה על בריאות הנפש. למעשה, מדיטציה מהווה הזדמנות מצוינת בעבור כל אחד ואחת מאיתנו להתחבר לאני הפנימי שלו ואף להשקיע את המחשבות השליליות, כאשר תרגול של מדיטציה נמצא כבעל השפעה חיובית לא רק על מבוגרים אלא גם על ילדים. בשביל להעמיק בתחום ולהעניק לעצמכם רגעים של שקט, להלן חמשת ספרי המדיטציה שכדאי להכיר, וזאת מתוך מטרה לתרגל ובהתאם לכך להוביל לקידום של איכות חיים משופרת, בעקבות טיפול ממוקד בנפש.

כוח בלתי מוגבל – אנתוני רובינס

אם עד לפני מספר שנים נאלצם להגיע באופן פיזי לחנות הספרים, כיום אפשר למצוא ספרי מדיטציה באתר סטימצקי, כמו הספר כוח בלתי מוגבל. את הספר כתב וערך אחד המאמנים המובילים בעולם בתחום של מדיטציה והתפתחות אישית ומוכר לרבים כאן בעולם כמו גם בישראל – טוני רובינס. ספרו כוח בלתי מוגבל הפך לרכב מכר עוד בשנות ה-90 ועד לימים אלו ממש, וזאת בשל טכניקות שנועדו לסייע לקוראים להגביר את הביטחון והדימוי העצמי באמצעות שילוב של טכניקות מעולם המדיטציה לצד נקיטת פעולות בשטח שנועדו לסייע לכם להוביל ליצירה של שינוי בכל תחומי החיים.

 

 

חושבים טוב – יהודית כץ

עולם הפסיכולוגיה החיובי מהווה דרך מצוינת להעמיק את הידע שלכם בתחום ולשלב טכניקות של מדיטציה לטובת יצירה של מערך התומך בבריאות הנפשית, גם במצב של משבר וגם במצב של שגרה. יהודית כץ נחשבת למובילה בתחום הזה, כאשר הפודקסט אותו היא מובילה בשם חושבים טוב נחשב מזה שנים לפודקסט המואזן ביותר בישראל. ספרה חושבים טוב מאפשר לכם לתרגל בזמן אמת טכניקות כמו גם להירגע מיום עבודה עמוס באמצעות קריאה של ספר מרתק העוסק בהתפתחות אישית, מדיטציה ומגע עם הרגע.

מסע אל המוח – ד"ר יוסי חלמיש

בספרו מציג ד"ר יוסי חלמיש מידע מעודכן אודות המוח וכיצד הוא פועל, לצד כלים מעשיים שנועדו להפחית את החרדות והלחצים ואף להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת, זאת באמצעות כלים ושיטות מדעיות שאותן הוא מציג במסגרת הספר המרתק הזה. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לתת לעצמכם את היכולת ללמוד לעומק אודות המוח הגמיש וכיצד ניתן לעבוד איתו בזמן אמת, בשלל מצבים.

רפאו את עצמכם – ג'ו מרצ'נט

הספר מתמקד בשיטות טיפול מסורתיות כמו גם חדשניות שנועדו לסייע לטובת התמודדות עם בעיות גופניות אבל גם עם בעיות נפשיות, כמו למשל חרדה, טראומה, לחץ ועוד. במסגרת הספר יצאה המומחית בתחום הגנטיקה ג'ו מרצ'נט למסע חובק עולם שנועד לחשוף את הציבור ליתרונות ולחסרונות של כל טכניקת טיפול, כולל היפנוזה, מדיטציה ועוד. במסגרת קריאה בספר הזה תוכלו ללמוד על הכוח העצום שיש לנפש בכל הקשור לריפוי וחיזוק המתבצע באמצעות שורה של טכניקות שנבדקו מחקרית.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לצלול לתוך עולם מרתק העוסק במדיטציה, התפתחות אישית וכן יכולת להוביל לשינוי משמעותי באיכות החיים שלכם, גם במצב שגרה וגם במצב של משבר. כיום ניתן לבצע את ההזמנה של הספרים הללו דרך האתר של סטימצקי ולקבל במשלוח אותם במשלוח מהיר, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של זמן איכות עם עצמכם וכן יכולת להעמיק את הידע בתחום המדיטציה שהפך לחלק בלתי נפרד מחייהם של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, כמו גם כאן בישראל.