קבנוס, סלמי או צ'וריסו: הכירו את כל סוגי הנקניקים הכי טעמים שיש

הישראלים אוהבים מאוד נקניקים, ועדות לכך ניתן למצוא בשפע של נקניקים אותם מכינים כאן בישראל. אם עד לפני מספר שנים ההיצע היה נמוך למדי, כיום ניתן לרכוש דרך מעדניות כמו גם חברות מובילות כמו למשל זוגלובק נקיקים משובחים שישדרגו את התפריט היומי שלכם כמו גם של בני המשפחה. אם גם אתם מתעניניים בעולם הזה ורוצים להכיר את הנקיקים הכי טעימים, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בסקירה זו נציג את הנקניקים הכי טעימים שאותם ניתן לרכוש כאן בישראל, בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על מענה קולינרי מושלם המבוסס על טכניקת טיפול בבשר המבוסס על שילוב של נתחי בשר טחונים לצד תבלינים.

קבנוס

אחד מהנקניקים הנמכרים ביותר וגם האהובים הוא נקניק מסוג קבנוס. הנקניק הזה מגיע מפולין והוא עשיר מאוד בטעמים, וזאת בזכות שילוב של עזים המגיעים לידי ביטוי באמצעות שילוב של בשרים לצד תהליך עישון אשר יוצר טעם ארומתי חזק מאוד ובהתאם לכך גם מבוקש מאוד, הן בשל המחיר האטרקטיבי והן בשל היכולת לשלב אותו בכל סוג של מתכון. היתרון של  הנקניק הזה ביחס לנקניקים אחרים נובע גם בשל האהדה מצד ילדים שאוהבים מאוד את הנקניק הזה ועל כן אין זה פלא כי הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהתפריט התזונתי של לא מעט ישראלים, בדומה למדינות רבות בעולם.

סלמי

הנקניק האיטלקי נחשב מזה שנים ארוכות לנקניק מבוקש מאוד בקרב הקהל הישראלי, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה וריאציות שונות לנקניק המורכב מתערובת קלאסית של בשר, עגל, סוס ואווז לצד יין וכן מגוון גדול של עשבי תיבול. היתרון של הנקניק הזה נובע גם בשל העובדה כי הוא נוטה להישמר למשך זמן רב בשל תהליך תסיסה ייחודי אותו הוא עובר לצד היותו מקור תזונתי מעולה. כאן תמצאו מתכון משובח לארוחת בוקר המשלבת סלמי, מתוך מטרה לשדרג את התפריט היומי שלכם ושל בני המשפחה.

 

 

צ'וריסו

נקנייקת הצ'ורוסיו נחשבת לנקניקה נמכרת מאוד כאן בישראל כמו גם בעולם, וזאת בשל הטעם החזק המשלב בין חריפות לבין טעם דומיננטי המשתלב בצורה מושלמת עם כל ברביקיו. למעשה, מדובר בנקניק טעים מאוד המורכב מבשר, פפריקה, פלפל וכן תבלינים. המקור של הנקניק הזה הוא מספרד, שם הוא נפרס ונאכל כפי שהוא. כיום ניתן לרכוש את הנקניק הזה בעלות כספית אטרקטיבית מאוד ועם שפע של אפשרויות מבחינת הרכב הבשר, כל זאת מתוך מטרה לשדרג את העל אש ולהפוך אותו  למשמעותי מבחינת הטעמים שמגיעים לידי ביטוי בשילוב של נקניקה זו.

פסטרמה

אחד מהנקיקים הנמכרים ביותר בישראל הוא נקניק הפסטרמה. בישראל בניגוד לעולם נהוג להכין אותו מבשר רזה, כאשר בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים משלבים את הנקניק הזה לא רק כארוחת ביניים אלא גם מכינים בעצמם את הנתח. אחוזי השומן הנמוכים לצד ערכים תזונתיים גבוהים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור מענה קולינרי מדויק המבוסס על שילוב של נתח הפסטרמה בתפריט היומי.

לסיכום

באמצעות הסיקרה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לבצע רכישה של נקניקים איכותיים אשר מיוצרים כאן בישראל ועשירים בטעמים. החדשות הטובות הן שעכשיו דרך האתר של זוגלובק תוכלו לבצע רכישה של נקניקים אונליין ומבלי לצאת מהבית, כל זאת מתוך מטרה לשדרג את התפריט ולשלב את הנקניק במגוון רחב של מתכונים שכל אחד יכול להכין. שיהיה בתאבון!