זמן לסרט: השומרים!

ערב ביתי בשילוב סרט נחמד ומרתק נחשב לאחת הדרכים הטובות ביותר להעביר בנעימים ערב עם חברים. אם אתם מתלבטים באיזה סרט לצפות, מוטב שתשקלו לצפות בסרט שנקרא "השומרים", לא רק שהוא ירתק אתכם למסך, הוא גם ידאג לכם לבילוי ביתי איכותי.

סרט השומרים

תקציר הסרט

הסרט של הבמאי זאק סניידר יצא לאקרנים בשנת 2009 והוא מבוסס על רומן מאת דייב גיבונס ואלן מור משנת 1986. בסרט ניתן לחזות במשחק מפליא של השחקנים פטריק וילסון, ג'קי ארל היילי, בילי קרודופ, מאלין אקרמן, ג'פרי דין מורגן, מתיו ג'וד, קרלה גוג'ינו ועוד.

עלילת הסרט מתקיימת בשנת 1985, בתקופת המלחמה הקרה בין ברית המועצות וארצות הברית. השומרים למעשה היו פעילים במלחמת העולם השנייה ואף נלחמו בוויאטנם, אם טרם הצלחתם לפענח, מדובר בגיבורי על. למרות היותם גיבורי על, הם פגעו באזרחים חפים מפשע והם אחראיים למקרים טראגיים או משמעותיים בהיסטוריה.

בשנת 1985 גיבור על לשעבר הקרוי "הקומיקאי" נרצח. רורשאך, מתחיל לחקור את הרצח של גיבור העל והוא נוטה להאמין שבשל הרצח של "הקומיקאי" קיימת תכנית נגד כל גיבורי העל, לכן הוא מקבל החלטה ומתכנן להזהיר את יתר גיבורי העל מהסכנה שלדעתו אורבת להם, אך אף אחד מגיבורי העל לא מתייחס לאזהרותיו של רורשאך. בהמשך מגיע רורשאך לכלא ושם מגלה מציאות מבעיתה ועוינת מחבריו לתא אך לבסוף הוא מצליח לברוח משם.

אחד החששות לאותה תקופה היא כי המלחמה הקרה בין ארצות הברית לברית המועצות, תהפוך לזירה גרעינית וגיבורי העל, השומרים, מנסים למנוע את התלקחותה של המלחמה. העלילה מתקדמת ומסתבכת כיאה לסרט איכותי, התקדמות העלילה כוללת כמה גיבורי על שחלו בסרטן, שיגור לכוכב מאדים, מחבוא במבצר סודי באנטרקטיקה, הפללה ברצח, גילוי משפחתי מסעיר, תכנון להשמיד את ניו יורק ופלישה אחת לאפגניסטן.

אם טרם צפיתם בסרט המלא, לא נחשוף ספוילרים נוספים ונאפשר לכם לצפות בסרט בהנאה צרופה. אגב, קיימת גרסה ארוכה יותר לסרט, בה נכללים קטעים שנותרו בחדר העריכה ולא הוקרנו עם יציאת הסרט לאקרנים.

זמן לסרט

איך לארגן את ערב הסרט הביתי?

הזמינו את חבריכם לצפייה משותפת בסרט, הכינו מראש פופקורן בכמות מספקת והצטיידו בבירות איכותיות וקרות. תוכלו להכין נשנושים נוספים כמו מתוקים, מטבלים ולחמים ועוד, זאת מאחר והסרט נמשך כ- 160 דקות. מיטיבי הלכת מבניכם יוכלו אף לארגן ארוחת ערב \ לילה לכם וליתר החברים.

וודאו מראש שיש ברשותכם רמקולים באיכות טובה וכי תוכלו לצפות בסרט על הצד המיטבי מבלי שיבושים. אם אתם צופים דרך המחשב (חיבור לטלוויזיה), בדקו מראש שיש לכם את הכבלים הרלוונטיים עבור הצפייה.

אין ספק שהשומרים הוא בין הסרטים המומלצים ביותר לצפייה. לא רק שמדובר בסרט שירתק אתכם למסך, הוא אף עשה שינוי מחשבתי ותפיסתי לאיך גיבורי על אמורים להיראות או להתנהג. צפייה מהנה!