נעים להכיר: תוסף התזונה הפופולרי אסאי

אסאי נחשב לאחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בישראל, ולא בכדי. לתוסף התזונה הזה מיוחסים לא מעט סגולות בריאותיות, עליהן נפרט כעת במדריך.

אסאי: תוסף התזונה אשר נכנס לתפריט של לא מעט ישראלים, והגיע הזמן שגם לשלכם

אם אתם עוקבים אחרי דוגמניות ומובילות דעת קהל, בוודאי שמתם לב כי רבות מהן משתמשות בתוסף התזונה אסאי. פרי האסאי הפך פופולרי בשנים האחרונות עד זינוק עצום במספר החיפושים והרכישות, וזאת בשל הסגולות הייחודיות אשר מאפיינות את הפרי. פרי האסאי הוא פרי הידוע בנוגדי החמצון הגבוהים שלו, ולכן נחשב למזון על אשר יכול לתרום לעידוד מערכות הדם וכן חיזוק המערכת החיסונית. מעבר לכך, שילוב של תוסף התזונה בתפריט בדמות קערת אסאי או שייק תורם לתחושת השובע, בשל הסיבים המצוינים המצוים בפרי. מאחר ומדובר בתוסף תזונה ללא טעם, ניתן להוסיף לו מגוון רחב של מזונות על נוספים כמו דבש ותוספי תזונה נוספים, ובכך להעניק לגוף אנרגיה מתפרצת לפני או אחרי אימון גופני מאומץ.

מהם היתרונות הבריאותיים?

כאמור, האסאי ידוע בתור מזון על ולכן הוא יכול לסייע לצורך הורדה במשקל, כאשר גם דיאטנים ממליצים להוסיף את תוסף התזונה לתפריט. מעבר לכך, מאחר ומדובר בתוסף תזונה אשר עשיר בסיבים תזונתיים הוא יעיל בעבור ניקוי מערכת העיכול, חיזוק תחושת השובע וכן ביצוע של ניקוי רעלים. בשל העובדה כי הוא מכיל נוגדי חמצון ברמה גבוהה מאוד, כולל ויטמין C הוא יכול לעודד את חיזוק מערכת החיסון. ספורטאים אשר משתמשים באופן קבוע בתוסף התזונה דיווחו כי הם מרגישים אנרגיה גבוהה יותר אותה הם מקבלים בזכות התוסף, ועל כן מדובר בתוסף בריאותי מצוין המספק לא רק אנרגיה לגוף אלא גם תורם באופן ממשי לתחושה הכללית.

כיצד משלבים את הפרי בתזונה?

תוסף אסאי ניתן להוסיף לכל שייק אותו מכינים באמצעות בלנדר, כמו גם להכין ממנו תערובת קפואה ועליה להניח פירות, אגוזים ושקדים.  מאחר ומדובר בתוסף תזונה, ניתן ליטול אותו באופן קבוע ולא לחשוש מתופעות לוואי. מדובר בתוסף טבעי לחלוטין ללא חומרים משמרים, והוא מאושר ע"י משרד הבריאות. עם זאת, ישנם לא מעט חיקויים של התוסף בשוק ולכן חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בשיווק של מזונות על ובפרט תוספי תזונה כמו אסאי, כך שתוכלו להיות בטוחים כי רכשתם תוסף איכותי אשר מעניק שורה ארוכה של יתרונות בריאותיים, כפי שהסברנו במדריך. לסיכום, מדובר בתוסף תזונה מצוין אותו ניתן לשלב בקלות בתזונה כמו גם בדיאטה או בהליך של ניקוי רעלים, כל זאת כאמור בפיקוח ועם שימת דגש על צריכה של תוספי תזונה איכותיים המעניקים לא רק איכות חיים מצוינת אלא גם אורח חיים בריא ומאוזן.