חיפשתם רפואה משלימה? מצאתם את מרכז רפאל

עולם הרפואה המשלימה הופך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של עשרות אלפי ישראלים, לא מעט בזכות סיפורי הצלחה של מטופלים אשר דיווחו על שיפור ממשי בעקבות שילוב של שיטות טיפול מהעולם האלטרנטיבי לצד טיפול קונבנציונלי. בשונה מטיפול המתבצע אצל רופא, טיפול ברפואה משלימה נועד לחזק את הגוף והנפש, ואף לעורר את מגנון הריפוי הטבעי של הגוף, מתוך מטרה להוביל לקידום של תהליך ריפוי וחיזוק הגוף. אם אתם בדיוק מחפשים מקום שיספק לכם את המערך הטוב והמקצועי ביותר, זה הזמן להכיר את מרכז רפאל.

מרכז רפאל – מאות סיפורי הצלחה

מרכז רפאל הוא מרכז ייחודי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, מזה שנים רבות. את המרכז הקים ד"ר רפאל פרטר, כירופקטור בעל שם עולמי אשר פיתח שיטה ייחודית המיושמת בהצלחה במרכז מאז הוקם בשנת 1993. מרכז רפאל – רפואה משלימה רמת אביב מציע למטופלים אשר סובלים מבעיות רפואיות כמו למשל: כאבי שרירים ורגליים, כאבי ראש, כאבי כתפיים, דלקת אוזניים, הפרעות קשב וריכוז, אסטמה, בעיות עיכול ועוד.

השיטה אותה פיתח ד"ר פרטר מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לשלב את הרפואה המשלימה ביחד עם רפואה קונבנציונלית, ובהתאם לכך להגביר את אחוזי ההצלחה לטובת ריפוי וחיזוק הגוף כמו גם הנפש. באתר הרשמי של המרכז ניתן להתרשם ממאות סיפורי הצלחה, הן של מבוגרים והן של בני נוער כמו גם ילדים אשר קיבלו את הטיפול ודיווחו על שביעות רצון יוצאת מהכלל.

 

 

שיטת רפאל – כל מה שצריך לדעת

ד"ר פרטר פיתח שיטה בשם שיטת רפאל המתמקדת בתהליך אבחון המתבצע עוד בשלב הפגישה הראשונית לטובת אבחון שורש הבעיה, ובהתאם לכך קביעת תוכנית טיפול המתבצעת על ידי מטפלים שעברו הסמכה מקיפה כמו גם בעלי ניסיון של שנים רבות. בין שיטות הטיפול מעולם הרפואה המשלימה ניתן למנות בין היתר: דיקור, נטורופתיה, יוגה, שיאצו, רקפרסולוגיה ועוד. טיפול טבעי הכולל גם נטילה של תרופות טבעיות עשוי להוביל לא רק לשיפור בתחושה אלא גם לטובת הפעלת מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, כל זאת מתוך הנחת הבסיס כי היכולת להוביל ליצירה של תוכנית טיפול מוצלחת.

מה חשוב לדעת אודות עולם הרפואה המשלימה ומרכז רפאל בפרט?

בשנים האחרונות המודעות לגבי הנושא של רפואה משלימה עלתה, בייחוד לאור ההבנה כי הקשר בין הגוף והנפש הוא קשר הדוק שמשפיע על הבריאות הפיזית כמו גם הבריאות הנפשית. מרכז רפאל חרט על דגלו לספק לכל אדם אשר בוחר לפנות למרכז את המענה ההוליסטי הטוב ביותר, וזאת מתוך להפעיל את מנגנון הריפוי. השילוב בין אבחון מדויק לבין תוכנית טיפול המתבצעת בהתאם לניטור של מטפלים, היא זו שהופכת את המרכז לסיפור הצלחה, בוודאי בעולם ההוליסטי שרק הולך ומתפתח כמו גם מציע כלים חדשניים בעבור מטופלים שסובלים מכאבים ורוצים להוביל ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן באמצעות שילוב של רפואה הוליסטית לצד רפואה קונבנציונלית.

על כן, אם אתם מרגישים כי אתם צריכים לעורר את הריפוי הפנימי וכן מבקשים ליצור תוכנית טיפול פרטנית המותאמת בדיוק למצבכם, זה הזמן לפנות למרכז דרך האתר הרשמי לטובת תיאום של פגישת ייעוץ ראשוני.

לסיכום

ההצלחה של מרכז רפאל מדברת בעד עצמה, ועדות לכך ניתן למצוא בתגובות המצוינות אותו קיבל המרכז מצד מטופלים משלל גילאים. עם ניסיון של מעל ל-30 שנה וצוות מוביל בתחומו, עכשיו זה הזמן להגיע למרכז ובהתאם לכך לבנות תוכנית טיפול שיכולה לסייע לטובת ריפוי, שחרור והקלה משמעותית בעוצמת הכאב אותו אתם חשים או מתמודדים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.