מבחר ענקי: סקירה של כל סוגי הבלונים שקיימים בחנויות

בלונים היו מאז ומתמיד סמל לחגיגה. אפשר למצוא בלונים במגוון רחב של סוגים, כולם עשויים מסוג של גומי דק או מחומרים שונים המתנפחים ויוצרים בלונים ססגוניים. המוצרים המתנפחים האלה, מתאימים לכל סוג אירוע וכמעט לכל מרחב. אבל איזה סוגי בלונים קיימים בחנויות? הנה סקירה של כמה סוגים פופולריים ונפוצים:

בלוני הליום

בלוני הליום תמיד נראים טוב והם ידועים ביכולת שלהם להישאר זקופים זמן רב, להישאר מורמים ולהגיע עד התקרה. מגוון רחב של בלונים ליום הולדת, ישמשו אתכם לקישוט המרחב, הם מעולים לקשירה על מסעד הכיסא או כתוספת לסידורי פרחים. בלוני הליום כיף להגיש לכל מי שחוגג יום משמעותי והם גם יקשטו את המרחב בו חוגגים בצבעוניות יפה.

בלוני הליום נחשבים קשיחים יותר מ"רגילים", הם צבעוניים וחגיגיים ואפשר להגיש בלון אחד עשוי מהליום, וכבר למלא את ליבם של אנשים בשמחה. בלונים כאלו מקושטים במגוון רחב של צבעים, צורות, אותיות ומספרים, ומתאימים למגוון אירועים, החל מיום הולדת עד הצעת נישואים, מסיבת גיוס וכל אירוע חגיגי.

בלון מיילר

בלון מסוג חדש שכבר כבש את ליבם של חוגגים. מדובר בבלון במגוון צבעים, ממולא הליום. הבלון מנפוח ומחובר לחוט ואפשר להדביק אותו ולתלות אותה בכל מקום בחגיגה ביתית. "מיילרים" הם בלונים מרהיבים, מעוצבים בצורות יפות וצבעים חזקים. אפשר לעצב באמצעותם זרים בשלוש קומות ולקשט עם הבלונים מגוון רחב של מקומות חיצוניים או פנימיים.

 

 

בלוני גומי הליום

סוג נוסף של בלון הליום. בלון גומי הליום, נראה כמו בלון גומי רגיל, אבל הוא כזה שמלא הליום. בלונים כאלה מתאימים לסידור בזרים (עם משקולת לשמירה של הזר על הקרקע), אפשר לפזר אותם בחדר והם ידבקו לתקרה, אפשר להדביק אותם לרצפה ועוד. בלוני גומי הליום מחזיקים מעמד עד 8 שעות!

בלונים מהלכים

טרנד נוסף ועכשווי הוא בלונים מהלכים. מדובר על מיצג של ממש, כמו למשל של דמויות מצוירות שעומדות מנופחות משך כל האירוע. כמו למשל 'בלון אלזה' מהסרט "לשבור את הקרח" ליומולדת לילדה, או כל דמות אחרת שרוצים להציב במרחב. בלונים כאלה מגיעים בגבהים שונים ולעיתים מגיעים עד גובה של ילדים או אנשים מבוגרים. לכן הם ידועים כבלונים מהלכים.

בלון לד

בלוני לד הם מופע של ממש והם מתאימים לכל אירוע, אפילו לחתונות! מדובר בבלונים שקופים המנצנצים באורות מיוחדים ויוצרים חוויה יוצאת דופן ומרגשת. המראה שנוצר במרחב: קלאסי ואלגנטי במיוחד.

בלוני גומי סטנדרטיים

בלוני גומי "רגילים" אפשר למצוא בכול מקום, ואפשר לעשות באמצעותם דברים מדהימים כמו ליצור זרי בלונים יפים, לחבר אותם יחד לצורות של פרחים ועוד. בלונים כאלה תמיד אפשר לפזר במרחב לצד בלונים מיוחדים יותר, אותם הזכרנו קודם.

זרי בלונים

מי שירצה יוכל להזמין זרי בלונים, משמע: סידורי בלונים מכל הסוגים כמו שקופים, אטומים, קטנים וגדולים. זרים כאלה מנופחים הליום, בדרך כלל, ומחזיקים מעמד זמן רב.

לסיכום

בלונים הם סמל לחגיגה ואיפה שהם נמצאים, אפשר לנחש שיש חגיגה. כדי לקשט מרחב בחגיגיות – לא צריך יותר מידי. כל מה שצריך זאת כמות יפה של בלונים ממגוון סוגים אותם אפשר להזמין עד הבית, לנפח, לקשור בכול מקום ולפזר במרחב.