איך לארגן מסיבה בבית? המדריך המלא לבליין המאושר

העיר תל אביב היא עיר המסיבות הרשמית של מדינת ישראל. אולם, פרוץ מגפת הקורונה הוביל לשינויים מרחיקי לכת בכל תחום, כולל חיי הלילה שהושבתו לחלוטין בעקבות התפשטות המחלה. בעקבות כך נוצר טרנד שרק הולך וצבר תאוצה ובמסגרתו יותר ויותר מתושבי העיר מחליטים לפתוח את הבית ולהפוך אותו לאזור שבו ניתן לקיים מסיבה עם מספר משתתפים מצומצם או רב משתתפים. אם גם מתכננים לארגן מסיבה אצלכם בבית, להלן המדריך המלא ליצירה של מסיבה בלתי נשכחת – אצלכם בבית. מוכנים? בואו נצא לדרך!

רכישת אלכוהול

אף מסיבה איננה שלמה ללא אלכוהול משובח. כיום ניתן לבצע רכישה של משקאות אלכוהוליים מבלי לצאת מהבית, כולל משקאות יוקרתיים במיוחד דרך חנות משקאות מוכרת. אם אתם מתלבטים לגבי משקה אלכוהולי, אפשר להגיש סוגים שונים של אפריטיף במחירים נגישים ועם שימת דגש על הגשה יוקרתית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מסיבה מהנה הכוללת גם אלכוהול משובח שמתאים לצעירים כמו גם למבוגרים.

השכרת ציוד

על מנת ליצור מסיבה מושלמת, השלב הבא הוא להשכיר ציוד למסיבות. השכרת הציוד צריכה להתבצע בהתאם למספר המשתתפים, אופי המסיבה וכן הצרכים הנדרשים. הציוד המומלץ להשכרה כולל גנרטור, תאורה וכן פינות ישיבה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מסיבה מושלמת ומאובזרת כהלכה, בוודאי כאשר היא נערכת בבית. על מנת לחסוך בעלויות, השקיעו זמן בחקר שוק והשוואת מחירים בין הספקים השונים, כל זאת מתוך מטרה לנצל את התקציב שלכם עד למקסימום ועם שימת דגש על מינימום של חריגות בתקציב.

 

 

נשנושים

חלק משמעותי מתהליך של ארגון מסיבה כולל כמובן את ההיבט הקולינרי. אם המסיבה שלכם מתקיימת בעונת הקיץ הלוהטת, כאן תוכלו למצוא טיפים מצוינים לנשנושים בריאים אך גם צוננים שיקפיצו את המסיבה שלכם כמה שלבים קדימה. רצוי להיערך מראש עם האוכל ולהכין אותו זמן קצר לפני האירוע, כך שהאורחים שלכם יוכלו לא רק לרקוד עד אור הבוקר אלא גם שבעים.

בחירת קונספט

על מנת להכניס את האורחים שלכם לאווירה ואף ליצור מסיבה מיוחדת, זה הזמן לשוטט ברשתות החברתיות ולבחור בקונספט. מאחר ואתם מקיימים את המסיבה בעיר תל אביב, ניתן בהחלט לשאוב השראה מהאופי התוסס של העיר – החל ממסיבה בקונספט של ים ועד מסיבה לבנה. לאחר שבחרתם את הקונספט, זה הזמן לעצב הזמנה ברוח הזה ואף לבקש מהאורחים להתאים את הלבוש, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מסיבת קונספט מוצלחת בעיר ללא הפסקה.

קישוטים

מומלץ לבצע רכישה של קישוטים הכוללים בין היתר משקפי שמש, כובעים ועוד. כיום ניתן לבצע את הרכישה הזו דרך חנויות מתמחות אשר מספקות לא רק קישוטים איכותיים אלא גם מאפשרים לכם לבצע הזמנה לתל אביב במשלוח מהיר. אם מדובר במסיבת קונספט, מדובר בהזדמנות מעולה להכניס את האורחים שלכם לאווירה ולקשט את הבית בצורה ססגונית וכזו שמצטלמת גם נהדר לרשתות החברתיות.

דייג'י

מסיבה ביתית איננה שלמה בלי מוזיקת רקע. במידה ויש לכם את התקציב, זה הזמן לאתר דייג'י שיקפיץ אתכם ואת האורחים עד השעות הקטנות של הלילה. בשביל להוזיל עלויות, ניתן בהחלט לבקש מחברים שיתקלטו במסיבה, בעלות כספית סמלית.

לסיכום

בשביל לארגן מסיבה מוצלחת בעיר תל אביב, כל מה שנדרש הוא לעבור על הטיפים אותם הצגנו לכם בסקירה הזו, וזאת מתוך מטרה להוביל למסיבה בלתי נשכחת שתגרוף מחמאות, ותאפשר לכם ולחברים לחגוג וליצור זמן איכות ביחד.