כיסויים לספות, פריטי נוי ותאורה נעימה: איך משדרגים את מראה הסלון במינימום מאמץ?

המראה של הסלון משפיע באופן משמעותי על התחושה. עם כמה שינויים פשוטים, כל אחד יכול להפוך את החלל הזה לאזור אסתטי אבל גם  פרקטי. למעשה, ישנן דרכים רבות לשדרג את הסלון במינימום מאמץ, ואפילו בתקציב נמוך. בשביל לסייע לכם לשדרג את המראה בקלות, להלן מספר טיפים שבהם תוכלו להיעזר, לטובת פרויקט המתבצע ברמה הגבוהה ביותר. אז קדימה, בואו נתחיל!

הזמנה של כיסוי ספה

כיסוי ספה מהווה דרך קלה ואפילו חסכונית לטובת שדרוג הסלון. מאחר והספה היא חלק בלתי נפרד מהמראה של הסלון, אפשר לשדרג אותה באמצעות הזמנה של כיסוי ספה מעוצב. מוצר מעולה לשמירה על הסלון כמו כיסוי ספה ניתן להזמין דרך אתרים מתמחים כמו למשל ג'סטה, כאשר היתרון נובע הן בשל המחיר והן בשל שלל עיצובים ודוגמאות שיכולים להתאים באופן מושלם לטעמכם האסתטי. מעבר לאספקט של העיצוב, כיסוי ספה מגן על הספה מפני לכלוך, כתמים ובלאי, ומבטיח שהיא תחזיק מעמד זמן רב. מדובר במוצר שיכול לשרת אתכם למשך זמן רב מאחר והוא  קל לניקוי ותחזוקה. על כן, מדובר בדרך מהירה וקלה לשדרוג הספות, במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה מבחינת הנראות והאיכות.

שילוב של פריטי נוי

בשביל לשדרג את הסלון בקלות, לא חייבים לשבור את קופת החיסכון בבנק. למעשה, באמצעות רכישה של פריטי נוי כגון כריות נוי, שטיחים, וילונות וכן פריטי אומנות, תוכלו לשדרג את המראה של הסלון בקלות ובמינימום מאמץ. יחד עם זאת, שימו לב כי בעת הבחירה אתם לוקחים בחשבון את העיצוב הנבחר – החל מעיצוב בסגנון מודרני ועד לעיצוב בסגנון כפרי, לצד הטעם האסתטי. בנוסף, ניתן לנצל את ההזדמנות לטובת אלמנט של טקסטורה ועומק, באמצעות שילוב של פריטים כמו כרית קטיפה עם שטיח עשוי צמר, כדי להוסיף עומק ועניין. זכרו, המפתח לשילוב מוצלח הוא בחירת פריטים המשלימים זה את זה.

 

 

התקנה של גופי תאורה

התקנת גופי תאורה מעוצבים היא היבט מכריע בעיצוב של כל חלל בבית, ובוודאי הסלון. לתאורה יש את הכוח לשנות חלל, וגופים שנבחרו בקפידה יכולים לשפר את העיצוב הכללי של הסלון שלכם. התאורה הנכונה יכולה לקבוע את מצב הרוח, ליצור אווירה חמה ומזמינה ולהדגיש אלמנטים שונים, כמו למשל פינת האוכל בסלון. בבחירת גופי תאורה, קחו בחשבון את סגנון הסלון שלכם ואת האווירה שאתם רוצים ליצור. שילוב של גופי תאורה יעניק לכם מרחב מאוזן ופונקציונלי, ועל כן רצוי לבחון דרך אולמות תצוגה של חברות המתמחות בתחום, לטובת בחירה מדויקת לסלון.

הדבקה של טפט

במקום לצבוע את הקירות מחדש ולהשקיע בשביל זה לא מעט זמן ומאמץ, אפשר לנצל את הטרנד של הדבקת טפט לטובת שדרוג הסלון. טפט מוסיף אופי וממד לחלל, בין אם מדובר בהדפס מאופק או דווקא הדפס גרפי. בנוסף, טפטים יכולים גם לעזור ליצור נקודת מיקוד בחדר באמצעות יצירה של קיר כוח כמו למשל הקיר שעליו מותקנת הטלוויזיה, ובכך למשוך את תשומת הלב. כאשר לוקחים בחשבון את העובדה כי אפשר להדביק באופן עצמאי, מדובר בפתרון חסכוני ויעיל לטובת שדרוג המראה של הסלון.

לסיכום

המדריך אותו הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מעולה לקחת על עצמכם את פרויקט שדרוג הסלון. זה הזמן לעבור היטב על הטיפים, לתכנן את התקציב מראש ולבצע הזמנה של פריטים שישתלבו ביחד, לטובת יצירה של מראה אסתטי המשרת את הטעם והצרכים הנדרשים.