שייק ירוק: האם עשב חיטה טוב לנו?

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות כולל שימוש בעשב ירוק, לטובת יצירה של שייק ירוק בריא. למעשה, עשב חיטה זוכה להתעניינות הולכת וגוברת בעקבות הסגולות הבריאותיות המיוחסות לו. עשב חיטה מתאים לכולם מאחר ובתוך העשב יש ריכוז גבוה של כלורופיל אשר דומה בהרכו להמוגלובין. הדמיון ביניהם מאפשר להיספג בצורה טובה, ובכך להוביל לתהליך סנתזתיה שמגביר את ייצור כדוריות האם. בנוסף, מיוחסות לעשב הזה שורה של יתרונות בריאותיים מובהקים, ועל כן בחרנו להציג במדריך הזה את כל המידע שצריך לדעת אודות העשב שמככב אצל ישראלים בשייקים, ולא בכדי.

עשב חיטה –  כל מה שרציתם לדעת אודות פצצת הבריאות

עשב חיטה גדל בתנאי חוץ אבל גם ניתן לגדל אותו בבית, כאשר לרוב עשב חיטה מיובא מאזור אירופה וצפון ארצות הברית, מאחר והוא משגשג בתנאי קור. מזה שנים רבות שנערכים מחקרים שבודקים את הסגולות המיוחסות לעשב, וזאת בעקבות ריכוז גבוה מאוד של מעל ל-90 מינרלים לצד כמות גבוהה של אשלגן, נתרן, אינזמים וכן חומצות אמינו החיוניות לבריאות. יתרונות עשב חיטב הם רבים וכוללים בין היתר:  המרצת זרימת הדם הגוף בעקבות הגדלת כמות החמצן בגוף, שיפור פעילות העיכול, הגברת תחושת השובע, ניקוי הכבד, ייצוב רמות הסוכר בדם וכן חיזוק מערכת החיסון.

הסיבה לכך נובעת כאמור בעקבות הריכוז הגבוה של הערכים התזונתיים הגבוהים, ועל כן אין זה מפתיע כי הוא הפך לאחד ממזונות העל האהובים  והנמכרים ביותר בישראל, כמו גם בעולם. היכולת לבצע רכישה של עשב חיטה הפכה לקלה ופשוטה יותר מאי פעם, לא מעט בזכות פיתוח של כפסולות מרוכזות בעשב חיטה שאותן ניתן להקפיא ולהשתמש לטובת הכנה של שייקים. עשב חיטה הוא בוסט של בריאות

 

 

אורח חיים בריא באמצעות שילוב של עשב חיטה

דרך מצוינת ליצור אורח חיים בריא ומאוזן יכולה להתבצע באמצעות שילוב של עשב החיטה אותו ניתן כאמור להזמין דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום של תוספי התזונה. זה לא סוד שבשנים האחרונות תרבות הצריכה של תוספי תזונה הפכה לחלק בלתי נפרד מאורח החיים של ישראלים, וזאת בשל ההבנה כי באמצעות ריכוז גבוה של חומרים מזינים ניתן יהיה להוביל ליצירה של איזון שיוביל לא רק ליצירה של תפריט מאוזן המספק לגוף חומרים מזינים כמו למשל חומצות אמינו. הזמינות הגבוהה לעשב כמו גם לתוספים המכילים בוסט של בריאות מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור שינוי ולשלב את השייק בבוקר, לטובת יצירה של מערך תזונתי תומך ובעל השפעה בריאותית עוצמתית, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לעשב חיטב כחלק מיצירה של אורח חיים בריא ומאוזן.

ניצול המרכיבים של העשב

ניצול המרכיבים החיוניים המצויים בעשב החיטה מהווים הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור בוסט של בריאות כחלק מאורח חיים בריא ומאוזן. הדרך המקובלת לצריכה של העשב היא באמצעות שתייה של השייק על בטן ריקה בבוקר, וזאת מתוך מטרה להגביר את האפקט המיוחס לו. זאת ועוד, צריך לקחת בחשבון כי הטעם של העשב הזה הוא דומיננטי מאוד ועל כן אפשר בהחלט לשלב איתו חומרי גלם מזינים אחרים כמו למשל שקדים ואגוזים, אסאי, ספירולינה ועוד, כל זאת כחלק מהבנה כי באמצעות שייק ירוק ניתן יהיה ליצירה של טעם מתקתק אך גם בעל יתרונות בריאותיים המיוחסים למזונות העל אותם הצגנו כאן.

לסיכום

שימוש בעשב חיטה לטובת הכנה של שייק ירוק מאפשר לכם לנצל את היתרונות הבריאותיים ואת הערכים התזונתיים הגבוהים, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של כפסולות מרוכזות שישתלבו בצורה מושלמת בשייק הבוקר שלכם, ושל בני המשפחה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.