אל תמהרו להספיד: גם ב-2022 צריך מדפסות – והינה דגם אחד מנצח

הגיע הזמן שתכירו את המושג "משרד ללא נייר". יש הרואים במושג הזה העתיד של המשרדים, אבל אנחנו לא חושבים שזה מדויק. במאמר הזה נביא דגם מדפסת מומלץ לעסקים וטיפ שימושי במיוחד לגבי דיו למדפסות בעסקים.

דיו למדפסת Brother MFC-J470dw – סוד החיסכון

עסקים מסתמכים המון על הדפסות והדבר מתבטא גם בהוצאות לא קטנות. האם ניתן לחסוך אותן לגמרי, באמצעות גישת "משרד ללא נייר"? אולי. אולי לא. מייד נרחיב. בינתיים, נציין כי בעסק הממוצע, המדפסות בהחלט נמצאות עדיין בשימוש נרחב, כאשר ההוצאות עליהן מחולקות לשני סוגים עיקריים: רכישה ותפעול שוטף. ברכישה, נאמר שאתם קונים דגם מומלץ לעסקים, כגון Brother MFC-J470dw. זו היא הוצאה חד פעמית, לא גדולה במיוחד ביחס לתועלות שמקבלים. פעמים רבות, דווקא הדיו יקר יותר וזו היא הוצאה שוטפת משמעותית מאוד. בדיו ניתן לחסוך, באמצעות רכישת מוצר דיו תואם. למעשה, את המוצר אפשר לרכוש עבור הדגם המומלץ הזה שהזכרנו, היישר מאתר חברת XL דיו. כך שאתם גם חוסכים הוצאות וזמן על נסיעות אל חנות מחשבים וחזרה ממנה. הדיו התואם הוא באותה כמות כמו הדיו המקורי של יצרן המדפסת ולעתים בכמות גדולה יותר. לא פחות חשוב מכך – מחירו הוא רק כעשרים אחוז ממחיר הדיו המקורי!

עוד על Brother MFC-J470dw

Brother MFC-J470dw היא בחירה טובה למדי עבור עסקים. אלה כמה תכונות מרכזיות שלה:

מדפסת משולבת

במבט כללי, סוג המדפסת הוא הזרקת דיו משולבת (all in one). כלומר, זו לא רק מדפסת בעצם, אלא גם סורק, מכונת צילום ומכשיר פקס, הכול במוצר אחד קומפקטי.

 

 

הזרקת דיו

המדפסת היא בטכנולוגית הזרקת דיו. יש עסקים שיעדיפו מדפסות לייזר, מאחר שהן נוטות להיות זולות לטווח הארוך ועמידות מאוד. מצד שני, בכל הנוגע להדפסות צבע, מדפסות לייזר לא מוצלחות וזולות כמו מדפסות הזרקת דיו. לייזר צבע גם תהיה יקרה יותר. לכן, מדפסת הזרקת דיו משולבת, היא בחירה טובה מבחינת מגוון אפשרויות השימוש. אם לייזר מצטיין בעיקר בהדפסות מסמכים טקסטואליים במונוכרום, עם מכשיר זה תוכלו להדפיס היטב כל דבר. כולל חומרים צבעוניים ותמונות.

דו צדדי

המכשיר מדפיס בעצמו משני צידי הדף. אין צורך להפוך את הדף ידנית.

אלחוט

למדפסת יש חיבור אלחוטי, אשר מקל על שימוש מהתקנים ניידים ומצמצם צורך בחוטים.

רזולוציה

עד 6,000 על 1,200.

מהירויות

דגם זה מדפיס במהירות של עד 12 תמונות לדקה בשחור לבן או 10 בצבע.

לסיכום

קנו מדפסת טובה, דיו תואם ואתם מסודרים.