זקוקים לפתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחום הפלסטיק לארגון שלכם? הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

חדשנות בתחום הפלסטיק, לצד מצוינות גם בפתרונות שגרתיים ופשוטים יחסית – זהו שילוב יכולות של ספק, שעשוי להיות אטרקטיבי מאוד. האם יש מי שמציעים זאת? בסקירה קצרה זו, נכיר לכם חברה אחת כזו, מומלצת במיוחד. למעשה, היא מציעה יותר מכך, הרבה יותר – קוראים לה י.ש.ר תעשיות פלסטיק.

מעניקים פתרון שלם

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה בתחום הפלסטיק, אשר מציעה יתרון חשוב: היא יודעת להעניק לכם פתרון שלם וכולל בתחום זה. קצת בדומה ל"קבלן מפתח". פתרון זה, כולל אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה במקום אחד. באופן זה, אתם מקבלים שורת ערכים מוספים, כגון חסכון בזמן וכסף, מוצר איכותי יותר, חסכון בפחת, חסכון בניהול לוגיסטיקה והובלה, יציבות, פיקוח והבטחת איכות. י.ש.ר תעשיות פלסטיק עוסקת במגוון פעילויות, כמו שירות של הזרקת פלסטיק, אך במבט על ניתן לתאר את פעילותה כך – חברה אשר מתמחה בשירותי פיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. החברה פועלת במגוון ענפי תעשייה ושירותים בארץ ובעולם ופונה רק לעסקים גדולים. בין ענפי התעשייה והשירותים שלהם היא מספקת מענה, נמצאים השקיה וחקלאות, אסתטיקה, ציוד רפואי, בטחוני,  אלקטרוניקה והייטק ומוצרי צריכה. חשוב לציין, שזו היא חברה ותיקה ומנוסה מאוד, אשר נוסדה כבר בשנת 1978.

מתמחה בהזרקה

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מתמחה בהזרקת מוצרים פלסטיים מחומרים טכניים שונים ומגוונים. שירותים אלה, כוללים מבחר אפשרויות מתקדמות, בהן הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים, הזרקה של שני חומרים באותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית) ועוד. פעילות זו, מתבססת על מערך של שלושים מכונות הזרקה, בטווח 50 עד 1,400 טון.

גם שירותים בתחום התבניות והעיבוד השבבי

תכנון וייצור של תבניות מסוגים שונים, הוא שירות חשוב נוסף של י.ש.ר תעשיות פלסטיק. החברה מתכננת ומייצרת תבניות וכלים להזרקות פלסטיק ומבצעת עבודות מיוחדות בתחום העיבוד השבבי. במחלקת התבניות בחברה מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות מדידה תלת ממדיות וציוד נוסף הנדרש לייצור ולתחזוקת תבניות. עוד תמצאו אצלה שירותי תחזוקת תבניות שוטפת, ביצוע תיקונים ככל הנדרש ואחסון תבניות. מעבר לכך, ניתן לקבל שירותי עיבוד שבבי משלימים לחלקי פלסטיק.

 

 

הרכבות אלקטרו מכאניות

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה שירותי הרכבות אלקטרוניות והרכבות מכאניות. זאת, עבור תת מכלולים, מכלולים שלמים ומוצרים. החברה מפעילה לצורך זה בין השאר מכונות הלחמה אולטראסונית, לחיבור חומרים פלסטיים למכלולים אשר לא ניתן לייצרם בתהליך ההזרקה בגדלים שונים. היא מתמחה בייצור הקרן וגם המקבעים שנדרשים לצורך ההלחמה. י.ש.ר מציעה גם שירות החדרת אינסרטים, עם מכונה ייעודית שמאפשרת להחדיר אותם שלא בתוך התבנית בתהליך חיצוני. הייצור מתבצע בסביבה נקייה, אשר מאפשרת לקבל מוצר מושלם. רצפת האולם מוארקת והשולחנות מותאמים לעבודה עם מוצרי אלקטרוניקה.

צביעה ודפוס

החברה גם מספקת שירותי צביעה מסוגם שונים, כולל צביעה דקורטיבית ושימוש בצבעים כגון PU, צבעים מטאליים או גומי טאץ’. באמצעות צביעה מוליכה, תוכלו למנוע נזקים לרכיבי אלקטרוניקה שנמצאים בתוך המוצר שלכם. מדובר על שימוש בצבעים מוליכים, בצידו הפנימי של המוצר, אשר מספקים פתרון עבור הפרעות תדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטית בכלל (EMI – Electromagnetic Interference). כשירות משלים לכך, י.ש.ר תעשיות פלסטיק מבצעת גם הדפסות על מוצרים, דפוס משי, הדפסת טמפון ודפוס דיגיטלי. הצביעה מבוצעת בחדר ייעודי, מבוקר מבחינת ניקיון ולחות.

לסיכום

אז בין אם אתם זקוקים לפתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחום הפלסטיק או לשירותים פשוטים יותר, מומלץ מאוד להכיר את חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק.