רעיונות של מתנות בדקה האחרונה

אם אתם צריכים לקנות מתנות לאנשים רבים ואין לכם את הזמן למצוא את המתנות המתאימות לכל אחד, אתם לא לבד. אתרי מתנות מאפשרים לכם לקנות את כל המתנות שאתם צריכים, שמתאימות לכל האנשים, למבוגרים או ילדים, בתוך דקות, ובמחירים מעולים.

אם אתם מתקשים למצוא את הרעיונות למתנות לאנשים ברשימה שלכם שקשה לקנות להם מתנה מתאימה או מתנות לפי גיל, תוכלו למצוא מוצרים ייחודיים שיעזרו לכם לסיים את רשימת הקניות שלכם בקלות.

רעיונות למתנות

לאנשים שתמיד שוכחים את המשקפיים שלהם

לאנשים שתמיד שוכחים את משקפי הקריאה שלהם ואז לא יכולים לקרוא את האותיות הקטנות של התפריט במסעדה אפלולית, אפשר לקנות מתנות שיאפשרו להם לראות ברור כשהם צריכים.

משקפי קריאה מוכנים או שרשראות למשקפיים קלים מאוד לנשיאה ומתאימים לכל ארנק או תיק, או אפילו לתלייה על הצוואר, כך שהמשקפיים תמיד יהיו בהישג יד. המשקפיים זמינים במספרים שונים ובעיצובים מעניינים וססגוניים.

לחובבי היין

אם אתם מחפשים מתנות משמעותיות לאנשים שאוהבים יין אדום או לבן, תוכלו לקנות יין בבקבוקים מיוחדים ולהפוך את השתייה לחוויה. תוכל למצוא בקבוקי זכוכית ופותחנים מיוחדים שמתאימים למסיבות ולאירועים חברתיים.

מניחים את המכשיר על בקבוק יין והוא צולל לתוך הפקק, ואז מוזגים כמה שרוצים. המכשיר מונע חדירת חמצן לבקבוק, וכששולפים אותו, הוא הופך להיות הפקק עצמו.

אם זה לא חכם מספיק בשבילכם, אפשר למצוא עוד רעיונות מתאימים של מתנות לחובבי ואספני יינות. בעוד שזהו נחשב תחביב יקר למדי, האביזרים הנלווים והגאדג'טים המדליקים יכולים לשדרג את חוויית השתיה, ואפשר למצוא דגמים לא יקרים של גאד'טים עם תכונות נוספות.

מתנות

מתנות למלכת או מלך המסך

כולנו מכירים מישהו שמבלה את רוב היום בצפייה על מסך המחשב בעבודה או בלימודים, ולאחר מכן גולש בטלפון החכם או בטאבלט בבית. בטח שמעתם יותר מכמה פעמים את המושג אור כחול, זהו האור שנפלט מהתקנים דיגיטליים  ומזיק לעיניים.

מומחים אומרים שבנוסף ללחץ המופעל על העיניים, זה גורם לתסמונת עיניים יבשות, כאבי ראש, ראייה מטושטשת ויכול להוביל לבעיות אחרות בהמשך.

לכן כדאי לקנות מתנות ייעודיות לאנשים שיושבים במשך שעות ארוכות מול המסכים, כמו למשל עדשה שחוסמת את האור הכחול, מה שמקל על תפקוד העיניים. מתנות כאלה נהדרות עבור סטודנטים, חברים שעובדים על המחשב כל היום וגיימרים. אם הם מרכיבים משקפי קריאה, אפשר לקנות להם משקפיים שמסננים אור כחול, בעדשות במגוון צבעים.

מתנות ליוטיוברים

אם יש לכם ילדים שאוהבים להעלות סרטונים ביוטיוב, או חבר גיימר שלא עוזב את המחשב, מיקרופון USB קטן עם צליל איכותי יכול להיות מושלם כרעיון של מתנות לגיימרים, יוטיוברים או כל יוצר תוכן. מחברים אותו ליציאת ה-USB במחשב ומקבלים אודיו באיכות הייצור.

אפשר להשתמש בו עם אודיו או הקלטת וידיאו ועוד אפשרויות והגודל הקומפקטי הופך אותו לכלי נהדר שמתאים להנחה על שולחן עמוס. אפשר למצוא אותו בגימור מתכת והוא מגיע במגוון צבעים מהנים.