המדריך לחיפוש דירה בתל אביב

חיפוש דירה בתל אביב

למצוא דירה בתל אביב – זה לא דבר פשוט. המחירים מרקיעי שחקים, מרבית הדירות ישנות ומוזנחות והרעש בוקע מכול מקום וסמטה. ובכול זאת, לגור בתל אביב, לגדל משפחה בעיר התרבותית, לאהוב בעיר תוססת, ולהזדקן בעיר חסרת המנוחה – זה חלום שרבים רוצים להגשים. אבל כיצד אפשר לחפש ולמצוא דירה שמתאימה לצרכים שלכם? חיפוש ממוקד על ידי מתווכים מומחים, יכול לסייע לכם לקצר תהליכים ולמצוא את הבית החדש שלכם.

אבל מדוע צריך מתווכים? לוחות הנדל"ן אינם מספיקים?

זה נכון, עם כניסתו של האינטרנט לחיינו החל להצטמצם הצורך בשירותים מסוימים, בניהם גם שירות התיווך: שירות שנועד להתאים בין מוכרי דירות לקונים, בין פרוייקטים חדשים בתל אביב לרוכשים, לבין מוכרי דירות יד שנייה, למחפשים. עדכונים באתר יש נדל"ן למשל, יספקו לכם את כול המידע אודות מה שחדש בעיר מבחינת נדל"ן, פרוייקטים, תקציבים, פרוייקטים של התחדשות עירונית, ועוד.

האתר שמעודכן על ידי מתווכים מומחים וותיקים: יספק לכם ומידע על דירות למכירה ויוביל אתכם אל הבית החדש והמושלם ביותר עבור הצרכים שלכם. העדכונים באתר יש נדל"ן, מעודכנים על ידי טובי המתווכים שמכירים את תל אביב על כל רחובותיה וסמטאותיה, כמו גם  יודעים מתי יש פרויקט אטרקטיבי או דירה מעולה שניתן להתאים לרוכשי דירות בת"א. לכן גם סיוע של מתווכים, יהיה נכון בעת החיפוש.

כיצד מחפשים דירה בתל אביב?

בכול הנוגע לחיפוש הדירה – בין אם אתם בוחרים בחיפוש באמצעות תיווך לבין אם באמצעות גלישה באתרי נדל"ן באופן עצמאי – יש לשים לב לכמה דגשים חשובים:

התמקדות באזור ספציפי

תל אביב היא עיר שמחולקת למספר אזורים שבכול אחד איכות חיים ברמה שונה. אזור דרום תל אביב התפתח מאד לאחרונה והפך ליוקרתי עם השנים. אזור צפון תל אביב תמיד נחשב ליוקרתי, ואזור המרכז מקנה לצעירים לוותיקים ומשפחות להנות ממגורים בעיר הגדולה והתוססת עם מחירי דירות משתנים. נסו להתמקד באזור המתאים לכם מבחינת כל המשתנים החשובים לקניית דירה. 

בחינת המבנה ואיכות החיים שסביבו

בחנו את המבנים השונים בעיר ונסו לסנן אזורים שיש בהם מבנים ישנים מידי וכאלה שאין בהם חנייה, מעליות, מספר כיווני אוויר ושאר הטבות, כמו כן, מוטב לבחור בדירה משופצת, ולו כדי ליהנות משהות נינוחה בדירה. חשוב לבחון את אזור המגורים ולראות כי הוא אינו מסוכן מידי, עוין או לא בטוח מבחינת חיי המשפחה שלכם.

בדיקת קיומם של מוסדות ציבור ובתי ספר

אם יש לכם ילדים, כדאי לבחור דירה שתתאים לניהול חיי משפחה נוחים. מומלץ לבחור אזור מגורים שיש בו גנים ובתי ספר, מתנ"סים, מרכזי קניות ושאר אלמנטים לאיכות חיים טובה ומעשית.

עדכונים על התפתחות עתידית של אזור המגורים

חשוב להתעדכן באתרי נדל"ן אודות התפתחות עתידית של אזורי מגורים בתל אביב. באזור הדרום ובעיקר בשכונות כמו שכונת פלורנטין ושפירא – ישנה כעת התפתחות ענפה בתחום הנדל"ן והקהילה. לכן מדובר באזור מבוקש, גם מבחינת מחירי הדירות וגם מבחינת איכות החיים שמתחילה להתקיים באזור.

השוואת מחירים

השוו בין מחירי דירות וחפשו פרוייקטים כמו התחדשות עירונית, פרוייקטים של משרד השיכון ושאר אופציות דיור בתקציב שאינו גבוה מאד. סיוע של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן יאפשר לכם לבצע בחירה נכונה, יעילה ומותאמת לאיכות ורמת חייכם.