הבית של השירותים העסקיים לחברות בוגרות: הכירו את שירות הייעוץ העסקי של Targo consulting

אם יש לכם עסק, מיזם או חברה, כדאי שלא תפספסו את המאמר הבא. יש דרך שבה תוכלו להביא את העסק שלכם למצוינות ולגדולות, והיא די פשוטה – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת Targo consulting ולתת להם ללוות אתכם יד ביד כל הדרך לפסגה. מהי חברת טרגו, אילו שירותים היא מספקת ללקוחותיה וכיצד היא תוכל לגרום לכם לממש את כל המטרות העסקיות שלכם? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

אודות Targo consulting

טרגו היא חברה המסייעת ליזמים, לסטארט אפים ולחברות טכנולוגיות הנמצאות בשלבים הראשוניים ביותר ומעניקה להם את כל הכלים והמידע להשגת המטרות העסקיות אליהן הם שואפים. חברת Targo consulting יכולה לעזור לכם לקבל את ההחלטות הכי נכונות, לקדם את התהליכים החשובים ביצירת העסק שלכם ולהביא אתכם לתוצאות מיטביות. החברה מעניקה שירות אישי לכל לקוח ולקוח ובהתאם לכך, גם ההמלצות והסיוע מותאמים אישית לצורכי הלקוחות ולתהליכים שכל לקוח עובר בדרכו העסקית. החברה מורכבת משורה של מומחים בתחומים עסקיים ופיננסיים שיכולים ללוות אתכם יד ביד כל הדרך למצוינות. אז אילו שירותים תוכלו לקבל בטרגו?

ייעוץ עסקי

לא מעט אנשים חולמים להיכנס לעולם העסקים, אבל לא לכולנו יש את הידע הנדרש בתחום. בטרגו תוכלו לקבל ייעוץ עסקי מקצועי שיוכל לסייע לחברה שלכם לצמוח במהירות. תהליך הייעוץ מבוסס על גישה ייחודית שפותחה על ידי טרגו והיא מאפשרת להגיע לצמיחה מהירה במינימום עלויות. כיצד עובד התהליך? בשלב הראשון, יועצי האסטרטגיה של החברה יוכלו לזהות הזדמנויות בשוק בו פועל העסק שלכם ולמנף אותן על ידי ניתוח ומיפוי של עסקי הליבה. בשלב השני, על בסיס הניתוח והמיפוי, ייבחנו שווקים חדשים אליהם העסק שלכם יוכל לחדור על בסיס פעילותו הקיימת. כחלק משלב זה ניתן לבנות גם תוכנית עסקית ישימה. השלב השלישי והאחרון הוא תהליך הליווי והיישום, בו לאחר אישור התוכנית העסקית מתחילים ליישם את התוכנית בפועל בעזרת צוות מימון מינימלי לשנה של פעילות.

כמו כן, תוכלו לקבל אבחון מהיר של מבנה העלויות כדי לזהות הזדמנויות להפחתת עלויות, זאת במטרה להביא את העסק שלכם לתזרים מזומנים משופר. נוסף לכך, יוכלו המומחים לשפר את ביצועי החברה על ידי מיצובה ובידולה בצורה האופטימלית ביותר בשוק. תוכלו אף לקבל ייעוץ בנוגע לעיצוב מחדש של מבנה הפעילות בעסק שלכם, במטרה למקסם את היכולת של העסק לספק שירות יעיל, מהיר ובמחיר תחרותי.

 

 

בניית תוכנית עסקית

תוכנית עסקית היא חלק משמעותי מהקמת עסק, בפרט בכל הנוגע לסטארט אפים וליזמים הנמצאים בשלבים מוקדמים. התוכנית העסקית מציבה יעדים, מטרות וכלים לגיוס השקעות ומימון עבור העסק, והיא מתבססת על מחקר שוק מעמיק שבמסגרתו ניתן לבנות אסטרטגיית צמיחה. כמו כן, התוכנית העסקית כוללת סקירה של מצב החברה והישגיה, ועל בסיס ניתוח הסקירה ניתן לבנות תוכנית עבודה המותאמת אישית לכל לקוח ולקוח.

פתרונות מימון

גיוס השקעה הוא חלק בלתי נפרד מכל מיזם, עסק, סטארט אפ או חברה. גם בכל הנוגע לפתרונות מימון יוכל הצוות המקצועי של טרגו להעניק לכם עזרה ולהפנות אתכם למקורות מימון רלוונטיים, מאחר שלחברה יש נגישות למגוון לא קטן של מקורות מימון. מפני שכל שלב במיזם מצריך סוג אחר של מימון, יוכלו היועצים לעזור לכם לבחור במקור המימון האופטימלי ביותר בהתאם לשלב שבו אתם נמצאים.

סיכום

לסיכום, Targo consulting היא אחת החברות המובילות כיום בייעוץ למיזמים ולסטארט אפים ובהבאתם לגדולות. אם יש לכם מטרות עסקיות שטרם הצלחתם לממש, ומתחשק לכם לבעוט את העסק שלכם קדימה, אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברת טרגו ולתת ליועצים המקצועיים בה ללוות אתכם בדרככם העסקית.