באיזה אזור הכי כדאי לגור בתל אביב?

אז, באיזה שכונה הכי שווה לגור בתל אביב? ובכן, יש תל אביבים מושבעים שיגידו לכם שזה בערך כמו לשאול את מי אוהבים יותר, את אמא או את אבא, ועם זאת, על אף שמדובר בעיר נחשקת וייחודית מאד למגורים בכל האזורים שלה, ברור שיש הבדלים מסוימים בין שכונה לשכונה ומה שמתאים לאחד לאו דווקא יתאים לאחר. על כן, חשוב להבין מהם הצרכים והרצונות שלכם בטרם הבחירה כך שתוכלו להגיע למקום שישרת את המטרות שלכם. הנה רשימה של כמה מהשכונות המוכרות ולמי כדאי לגור בכל אחת מהן.

נווה צדק

נווה צדק היא אחת השכונות היפות ביותר בתל אביב המאפשרת מגורים מרווחים יחסית בבתים במראה חיצוני עתיק שרובם משופצים ומשודרגים מבפנים. אם אתם מחפשים דירה, ניתן למצוא דירות למכירה באזור וזה מתאים בהחלט למי שיש הכסף להשקיע בהן ומעוניין למגורים לטווח ארוך. השכונה מתאימה מאד לזוגות ובעיקר למשפחות והיא נמצאת קרוב יחסית לים. היא קצת פחות מתאימה למי שמחפש קצת יותר רעש ואקשן כמו אנשים צעירים.

צהלה

אם אתם מחפשים חוויה כפרית ושקטה יחסית המאפשרת גם את כל היתרונות של מגורים בעיר גדולה, שכונת צהלה היא יתרון מושלם. מדובר במקום אידיאלי למשפחות המאפשר קרבה לכל הנקודות הכי שוות בעיר ושקט ומרווח כשחוזרים בסוף היום הביתה.

דיזנגוף

מגורים באזור דיזנגוף מתאימים למי שמחפש להרגיש את העיר באמת 24/7. זה אומר כמובן הרבה פעילויות וחוויות מיוחדות וקרבה לברים, מסעדות ובתי קפה, אבל גם לא מעט רעש ופיח באוויר, כך שיש לקחת את זה בחשבון.

פלורנטין

אם אתם מחפשים אווירה אותנטית וייחודית במחירים נוחים יותר ומתחברים לאומנות רחוב ולסצנת המוסיקה והקולנוע, שווה לכם לשקול מגורים בפלורנטין. רוב הדירות באזור אמנם הן לא דירות פאר, אבל האווירה הייחודית של הפאבים ובתי הקפה באזור יחד עם האוכלוסייה המגוונת בהחלט מפצים על העניין הזה.

רמת אביב

אזור רמת אביב מתחלק לכמה שכונות, והיוקרתית ביותר מביניהן היא רמת אביב ג'. שכונה זו בעלת רמת יוקרה ברמה בינלאומית ומתאימה יותר לאנשים מבוססים כלכלית ומעוניינים בחוויה תל אביבית מעט שונה. השכונות הסמוכות וותיקות יותר, אבל גם הן עוברות שדרוג ושיפוץ כדי להמשיך ולהעמיד סטנדרט גבוה לתושבי תל אביב.

יפו

אחד האזורים הוותיקים ביותר של תל אביב, שמוכר בעיקר בזכות ההיסטוריה העשירה והתרבות המגוונת באזור. גם יפו עוברת שיפוץ ופיתוח ומתוכננות בה מאות דירות ויחידות דיור חדשות בשנים הקרובות. המגורים בשכונה יכולים להתאים למי שמחפש שילוב של אווירה ייחודית עם בנייה מודרנית לצד הבניינים הקיימים והכמעט עתיקים.

לסיכום

יש לכם כמובן עוד מקומות  מיוחדים ומעניינים בעיר, אך בכל מקרה לפני שתחליטו אנו ממליצים להבין בדיוק מה אתם מחפשים. שיהיה בהצלחה!